Wpis z mikrobloga

Witam, pytanie raczej do niebieskich ale może i do różowych, ale to różnie działa bo się różnimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiam się nad depilacją laserową pleców, ponieważ zauważyłem ich wzrost tam i całkiem mi to przeszkadza. Ogólnie w miarę systematycznie golę sobie przód i pachy, ze względu na higienę, całkiem intensywnie się pocę i przeszkadza mi to bardziej jak jestem bardziej zarośnięty. I tutaj nasuwa mi się kilka pytań, na które ciężko jest mi znaleźć jednoznaczną odpowiedź.

Jak wypada depilacja laserowa względem zwykłej? Coś tam poczytałem i (chyba) koszt zabiegu na plecy to coś w okolicy 200-300 i odbyć trzeba od 3 do 6 sesji w kilkutygodniowym przedziale, ale gdzieś doczytałem, że istnieją przypadki gdzie taka depilacja może się nie sprawdzić i tutaj jest moje najistotniejsze pytanie.

Czy jeśli zabiegi laserowe w moim przypadku nie przyniosą efekty to dowiem się o tym przy pierwszy zabiegu czy przy zakończonym cyklu? Bo osobiście, nie jest to dla mnie problem wydać 200/300 złotych raz na 1-2 miesiące ale jeśli mam wydać 1200-1800 i dowiedzieć się, że nie działa to wolę sobie darować bo nie zależy mi na tym aż tak. Uwzględniając przy tym zniżkę, przy wykupieniu wszystkich zabiegów z góry może nie wyjdzie to tak tragicznie.

Czy np. sprawdzenie samych pach przy depilacji laserowej to będzie jakaś wymierna próbka, czy może istnieje możliwość, że na pachy będzie działać a na plecy już nie? Po jakim czasie owłosienie powraca i trzeba zaczynać kolejną sesje zabiegów(wiem, że to też jest zależne)? Jest to bardziej 1 miesiąc czy bardziej kilka miesięcy?

Może ktoś się zdecydował i totalnie żałuje albo w drugą stronę? Przy tym drugim, może ktoś ma do polecenia miejsca w Warszawie, gdzie warto się wybrać na takie zabiegi? A może, jako, że nie zależy mi na stałym efekcie wydepilowania (no bo jestem chłopem co nie) to może lepiej kupić sobie jakiś laser do domu? No właśnie kurde nie wiem, za dużo niewiadomych ()

#depilacja #depilacjalaserowa #higiena
  • 1
  • Odpowiedz