Wpis z mikrobloga

Zycie jest ciężkie
Wbiłem 100, 38 challengy stwierdziłem, że zrobię sobie nową postać - bosskillera, padło na Penance Brand, wylvlowałem do 93lvl kupiłem/zrobiłem gearu na ~120 divine pograłem godzinę i mi się znudziło xD
Poszedłem na poprzednią postać do bosów - Ice spar totem, wsadziłem ~60 divine pobiłem kilku bosów, stwierdziłem, że fajnie, ale w sumie tak samo tylko chwilkę szybciej zabijam.
Wróciłem na główną postać którą wbiłem setkę i robie mapki, ale czuje, że niedługo koniec zabawy i pozostanie czekać do kolejnej ligi.
#pathofexile
Froto - Zycie jest ciężkie 
Wbiłem 100, 38 challengy stwierdziłem, że zrobię sobie no...

źródło: Awakened_PoE_Trade_ohh3TDKA25

Pobierz
  • 12
  • 0
@Cenwargh: Zawsze mi się chce tyle robić, o drugiej myślę najczęściej zaraz po wejściu na mapy, ale to głupie i staram się tego nie robić
@Froto: jak wygląda leveling ice spearem, bo to chodzi o to by ten totem był na końcu i tryskał ta końcówką ice speara, ale jak moby wchodzą w totemy to co?
@Froto: ja grałem ice spearem ale podczas eventu więc nie miałem eq jak należy, chciałem szybko mieć ice spear ale na mapach to troche męczarnie przesawianie tych totemów by tryskały
@Froto: co ten jewel takiego mocnego zmienia ze on jest gamechangerem w mapkach, a co pierce daje ice spearowi? ze leca nagle te dwie wiazki z jednego totema?
via Android
  • 0
@Dejwor ogólnie w buildzie, masz chest który nakłada na Ciebie klątwy, ten jewel jednym slotem sprawia, że na Ciebie nie działają.
Pierce daje, że przez pierwszego przeciwnika przenikają ataki i trafiają w tego za nim co ułatwia clear