Wpis z mikrobloga

  • 51
I jeszcze jedno zestawienie. Nie wiem, co tak strasznie pogarsza jakość zdjęć: czy apka do zrobienia układu, czy wypok. O ile mazurki w locie nie były w 100% ostre, to mazurek przy karmniku z pierwszego posta był żyleta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dorciqch - I jeszcze jedno zestawienie. Nie wiem, co tak strasznie pogarsza jakość zd...

źródło: temp_file5650276333822813693

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 7
@pepek84 karmnik z Juli. Powinien wisieć, ale niestety nie miałam jak go zaczepić żeby dyndał na wysokości poza kocim zasięgiem, a na tym kołku zanim koteł się wdrapie to ptaszyny zdążą odlecieć (spod karmnika jest na wysokości ponad 1,5 m)
@Grzegiii a dziękuję, dziękuję, starałam się wybrać sensowny
@okim o widzisz! Dzięki bardzo, tak myślałam, ale pewna nie byłam
  • Odpowiedz
@Dorciqch: Też chciałem dokarmiać w mojej okolicy, ale napotkałem na problem w postaci gołębi i srok... Będę musiał coś postawić za miastem, bliżej lasów
  • Odpowiedz
  • 0
@krepak nie, to centrum miasta. Działki ROD
@powsinogaszszlaja @Wiskoler_double @okim @volodia dziekówka. Słyszałam kwiczoły na działce, ale wcześniej nigdy nie widzialam. A głos rozróżniam, bo jest charakterystyczny
@25802117 Taki, jak ja mam jak powiesisz to się powinien sprawdzi. W zeszłym roku wisiał (ale z pewnych względów musiałam kombinować) i działkowe gołębie się nie garnęły, tylko małe ptaszki, w tym roku też ani jednego gołębia nie widziałam jeszcze
@Bulfrogg a wiesz, że nawet
  • Odpowiedz
@Dorciqch: szanuję mocno, sama dokarmiam ptaki i codziennie przylatuje stadko wróbli (mazurków i pospolitych) kilka sikorek bogatek, dwie sikorki modraszki, dwie sikorki ubogie, grubodziób, dwie zięby i trzy sójki xD szkoda że ciężko zrobić im zdjęcia, płochliwe są.
  • Odpowiedz