Wpis z mikrobloga

Mieliście problemy z wypłatą w SUPERBET? Wygrałem trochę większą kwotę, chciałem ją wypłacić na konto to zablokowali mi możliwość wypłat i chcieli wyciąg z konta. Przesłałem dokumenty, miały być zweryfikowane w z 72h i cisza. Napisałem dziś do nich co z weryfikacją to dostałem info, że „dużo dokumentów weryfikują i czas może się wydłużyć do 7 dni. To jest normalne u nich? Mają nadzieję, że ktoś w tym czasie przegra te pieniądze? #bukmacherka #superbet
  • 16
  • Odpowiedz
@Hanakele7: dramatyczny jest ten buk, najgorszy z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia, po wpłacie i wygranej, ale małej wygranej zablokowali mi obrót bonusem, wysyłanie dowodu razem ze zdjęciem twarzy i inne cyrki, nikomu nie polecam tego buka
  • Odpowiedz
@Hanakele7 same here. zazwyczaj wypłacałem od nich po kilka stówek ze 2-3 razy w tygodniu i nie było problemu, ze dwa razy anulowali wypłatę i poprosili o zdjęcie karty (ale wypłatę puszczałem jeszcze raz i przechodziła xD). Tydzień temu chciałem wypłacić koło 1k to się zesrali o wyciągi z konta no i tak sobie wisi do teraz, a wypłaty zablokowane. Odpisali mi dokładnie to samo
  • Odpowiedz
@Hanakele7 @JamBecause serio jedyne co superbet oferuje to early payout, poza tym nic czego nie ma gdzie indziej. Ich wyplaty ekspresowe tez sa takie, ze raz docieraja w 15 min a raz w 8h bo musza to weryfikowac. Betclic pod tym wzgledem duzo przyjazniejszy.
  • Odpowiedz