Wpis z mikrobloga

Jaki bohater jest waszym ulubionym?

Dla mnie to będzie Gunnar z Lochów. Logistyka to zdecydowanie moja ulubiona specjalizacja, a Gunnar jeszcze ma świetną taktykę. Lochy ogólnie mają jeszcze według mnie bardzo spoko jednostki, które nie zamulają bardzo punktów ruchu.
#heroes3
  • 6
@Myrdin: łatwiej byłoby mi chyba wskazać takiego, którego najmniej lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z ulubionych natomiast, to będzie Elleshar, bo z bastionu i dodatkowo ma specjalność inteligencja, przez co punktów many od #!$%@?. A jak jeszcze ogarnie się magię ziemi oraz zaklęcie miejski portal, to można łatwo zebrać potężną armię, a i bronić zamków równie łatwo.
Lochy ogólnie mają jeszcze według mnie bardzo spoko jednostki, które nie zamulają bardzo punktów ruchu.


@Myrdin: Moim zdaniem Lochy w ogóle są jednym z fajniejszych zamków. Jednostki szybkie i dosyć silne, dobra magia, ogólnie dość uniwersalny zamek. Chimery trochę odstają, ale latanie i paraliż są na plus. Sporym minusem jest podatność na klątwę, a bohaterowie siłowi mają zablokowaną magię wody, a magiczni mają małą szansę ją trafić. Z drugiej strony jak