Wpis z mikrobloga

Gej Z Pasji podniecony opowiada, że dostał pierwszą współpracę na opłacony film.
Niedowierza, że ktoś mu płaci za "głupi film" tyle ile on dawniej pracował miesiąc wręcz to wyśmiewając a teraz tyle dostaje za "głupi 10 minutowy filmik"
Współpraca z marką TEMU - ale to są frajerzy. Te filmy geja z pasji to przecież takie bieda i jakościowa i wizualna, nie wiem kto to klepnął xD i jeszcze chcą płacić

#gejzpasji #pasjan #odyn #zyjzpasji #korsir
dddobranoc - Gej Z Pasji podniecony opowiada, że dostał pierwszą współpracę na opłaco...

źródło: hq720_2

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Mnie rozwaliło jak on dziś na filmie cały dzień chodził w jednej bluzie i jednych piżamo-dresach, najpierw po domku, potem rąbał w tym drzewo, potem latał w tym samym stroju po mieście, a na koniec jeszcze robił trening w tym samym xD
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: kiedyś w gimnazjum też brałem udział w jakiś gówno mistrzostwach polski w żeglarstwie nawet coś zajęliśmy jako załoga (2 miejsce) szkoda tylko, że był to mój pierwszy raz na łódce i startowały 3 drużyny xD Mówię to jako sarkazm bo bardziej to była zabawa niż mistrzostwa no ale wiecie wicemistrz no nie :) tak samo ten gamoń sra się, że w gówno randze bierze udział i się tym jara.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: tak szczerze? teraz jak ktoś ma troche wiecej czasu to nic tylko robić kanał na yt, wziac jakas zwykla kamerke za 500zl, nagrywać jakieś gowna ze swojej dzialki, troche subow wpadnie i wspolprace zaczna sie sypac, potem sprzedajesz to w #!$%@? i masz dodatkowy fajny zarobek XD A co do Janka jeszcze, to ten chłop nagrał już tyle filmów a nadal #!$%@? nie umie zrobić 2s dłuższego ujęcia żeby
  • Odpowiedz
@Mooher: to przez to że ma nieco czarcią urodę. Taki diabełek troche z piekła. On jest chyba ryży trochę więc nie ma łatwo. No i ta nierówna dwójka w uzębieniu nie polepsza całości - nadaje cwaniackiego uśmiechu.
  • Odpowiedz