Wpis z mikrobloga

Kuhwa zaraz mnie szlag strzeli. Jakoś od tygodnia mam SGS3 LTE z Play. Wszystko elegancko tylko baterię zjada jak poybany. Naładuję go przed snem, wyłączę wszystkie pierdoły i potrafi tak przez noc zjeść 20-30%. No c--j mnie strzeli. Max pracy na ekranie, jaki udało mi się wyciągnąć, to lekko ponad 2 godziny. Android 4.3. Wie ktoś co to z tym zrobić, żeby mi tak tej baterii nie pożerał? Żeby wytrzymał mi cały dzień to nie mogę z niego praktycznie w ogóle korzystać.

#android #samsung #sgs3 #pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bish: miałem coś takiego w moim starym Galaxy Ace. Naładowany do pełna, jak tylko odpaliłem internet czy wi-fi czy od play bateria w 45min potrafiła z 90% zejść do 0%. Wymieniłem baterię i wszystko działało już okej.
  • Odpowiedz
@bish: ładuj telefon przez noc i nie odłączaj go od ładowarki na noc. Jeśli masz włączoną synchronizację, czy LTE to wyłącz jeśli nie potrzebujesz bo to też wpiehdala sporo baterii.
  • Odpowiedz
@Preclowski: Telefon jest nowy, więc nie wydaje mi się, że bateria może być uszkodzona. Na forum androida ludzie piszą, że po aktualizacji na 4.3 mają podobne problemy i rozwiązują je przy pomocy różnych ROMów i ROOTów, a na to nie mogę sobie pozwolić, bo przepadnie mi gwarancja. @xcccx: Wszystkie rzeczy, które nie są mi potrzebne mam wyłączone. Włączone jest tylko 3G/ WiFi

@TypowyPolskiFaszysta: WiFi na noc
  • Odpowiedz
@xcccx: @TypowyPolskiFaszysta: @Grumens: @Preclowski: Zrobiłem jeden trick, o którym pisali na forum android, a mianowicie przed ładowaniem wyjąłem na kilka minut baterię. Teraz, po 4 godzinach od odłączenia ładowarki, ekran aktywny przez 30 minut, spadło raptem 12%. Poprawa jest, ale wydaje mi się, że jeszcze można to jakoś poprawić :).
  • Odpowiedz