Wpis z mikrobloga

@missioncritical:

Niewolnicy nowej ery wszyscy darmo wykształceni.Przed Unią spodnie zdjęli i jeszcze cieszą się. I złożyli broń bez walki tańczą jak w teatrze lalki.Lekkość życia to dewiza generacji tej.

Ja tu jednak wolę być no bo euro nie zmienia nic. Na kolanach źle się myśli, boli tylko garb.
Ja tak nie chcę nie potrafię w żyłach płynie Lachów krew.Wszędzie trzeba żyć i walczyć, nie nie poddam się.
Niewolnicy nowej ery wszyscy darmo wykształceni.Przed Unią spodnie zdjęli i jeszcze cieszą się. I złożyli broń bez walki tańczą jak w teatrze lalki.Lekkość życia to dewiza generacji tej.


Ja tu jednak wolę być no bo euro nie zmienia nic. Na kolanach źle się myśli, boli tylko garb.


@Aquamen: dopiero niedawno odszedł, a już mu wersy pod nie za mądre tezy zmieniają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ty to musisz mieć ciekawe życie. Mi by się nie chciało śledzić tagów przeciwników politycznych, a co dopiero się w nich udzielać. No ale co kto lubi ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Przyjaciel_Rodziny: ja niczego nie śledzę. Po prostu wchodzę na mirko i codziennie widzę wpis jakiegoś trolla na temat innego trolla i akolitów, którzy skaczą w kółko z radosnym "ugabuga" na ustach. Powielasz narracje Mateckiego, piszesz rzeczy
@Przyjaciel_Rodziny: ja niczego nie śledzę. Po prostu wchodzę na mirko i codziennie widzę wpis jakiegoś trolla na temat innego trolla i akolitów, którzy skaczą w kółko z radosnym "ugabuga" na ustach. Powielasz narracje Mateckiego, piszesz rzeczy jakich on by się nie powstydził, a potem pytasz czy jest z nami w pomieszczeniu, tak?


@missioncritical: no no, wiadomka, tylko dziwnym trafem w wiekszosci udzielasz sie na tagach politycznych