Wpis z mikrobloga

@kat666x666:
Co wyjaśnił?
Policja przedstawia się po otworzeniu drzwi,a on tam użył momentów,gdy są już w środku.
Menelom którzy życia nie ogarniają ma się przedstawiać,jak i tak za chwilę zapomną xd
Troluń,miasto gdzie grasują baobaby,obsrane Gohy,tuczniki,Arseny,deniski,sprzątające czereśniary za monitor do lombardu,cwelickie,apatory...
Ja się dziwię,że tam nie walą w łeb z paralizatora na dzień dobry!
A ten ma problem z przedstawianiem się xd
@LenoV12: gdzieś mi leży ten audytor i te magicale ale częściowo chłop robi dobrą robotę walcząc z patologią jaka występuje w milicji, chcesz żeby milicja dalej wywoziła do lasu zwykłych ludzi czy bili do nieprzytomności i do śmierci ludzi na komendach? albo walili pałami za brak szmaty na ryju? ile jeszcze musi być dziennikarskich śledztw by doprowadzić te milicyjne pały do porządku i nauczyć ich szacunku do zwykłych ludzi i żeby
@qwertyuop:
Jo,ja to rozumiem. Nigdzie w tych wpisach nie bronie policji.
Ale jak typ bierze się za robotę,to niech to robi porządnie. Interwencje zaczęły się w drzwiach,a tego momentu nie ma w materiale i co tam zostało powiedziane. Pokazuje jak już są w mieszkaniu i wciska,że się nie przedstawili.
Do tego rzuca artykułami,a sam kleksa popełnia z tym używaniem wizerunku robaków.
Do 10sek.mu wolno,a większość materiału to Jaca z Mariem... Na