Wpis z mikrobloga

Mała przestroga jak nie wpakować się na minę kupując mieszkanie :
- wczoraj pojawiło się atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum Krakowa, za 50% wartości rynkowej
- niedługo potem agencja nieruchomości już wrzuciła ogłoszenie do siebie, z ceną +20 tys zł
- ogłoszenie do fejk - prawdziwe mieszkanie to apartamenty na krótki najem we Wrocławiu
- zrobiłem o tym instastory (mam zasięgi spore w Krakowie)
- agencja usunęła ogłoszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I powiedzcie mi jak ufać agencjom?

To ogłoszenie to ewidentny wał, pewnie właściciel nie ma czasu, jest za granicą, ma 40 chętnych, proszę wpłacić zaliczkę 10-20-50 tys i umawiam notariusza.
Agencja uwiarygadnia to swoją oferta - Przecież zakup przez agencję jest bezpieczny prawda? Zawsze mają podpisaną umowę pośrednictwa, więc musieli być na spotkaniu, spotkać właściciela. Sprawdzić KW mieszkania czy właściciel jest faktycznie właścicielem…

Dramat. Uważajcie na siebie i pamiętajcie: nigdy nie wpłacamy żadnych zaliczek ani rezerwacji w ciemno.

#nieruchomosci #mieszkanie #krakow #oszukujo
KromkaMistrz - Mała przestroga jak nie wpakować się na minę kupując mieszkanie :
- wc...

źródło: E0AB76A2-2D86-4260-A49B-11CB28ED95CC

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: i na bank to wpływa na ich decyzje odnośnie kupna mieszkania. Taki z Ciebie nieruchomościowy influencer xD A tak poważnie, nikt normalny nie interesuje się takimi gówno-socialami dla blachar i pozerów.
  • Odpowiedz