Wpis z mikrobloga

Hej,
Problem dotyczy Peugeot 307.
Pisze do was ponieważ mam problem ze świecącą kontrolką airbag. Stało się to pół roku temu podczas kolizji z innym pojazdem. Uderzylem przodem auta przy niewielkiej prędkości ( około 50 km/h) i od tamtej pory nie moge usunąć błędu. Jest to błąd stały i trzeba najpierw naprawić przyczynę błędu. Dodam iż poduszki nie wystrzeliły tylko napinacz mnie przyblokował w fotelu. Musiałem odkręcać pas na miejscu wypadku. Mechanik powiedział mi ze żeby usunąć błąd trzeba albo wymienić komputer sterujący w centralnej części kokpitu LUB jakiś czujnik uderzenia znajdujący się w fotelu kierowcy. Niewiem gdzie dokladnie szukać problemu. Czy jak kupie siedzenie kierowcy z innego 307 to problem zniknie?Z góry wszystkim dziękuję za odpowiedzi.
#peugeot #mechanikasamochodowa
  • 21
  • Odpowiedz
@Katiee Hej, chciałbym coś dopytać ponieważ jestem na etapie naprawy tego błędu ze względu na zbliżający się przegląd, znalazłem sterownik poduszek o tych samych numerach, czy jezeli go wymienię to błąd zniknie bez ingerencji w napinacze? Nie jestem pewien czy strzelily czy nie a nie chce bardzo rozkręcać tycj boczków, czy sam sterownik wystarczy?
  • Odpowiedz