Wpis z mikrobloga

Siema mirki, chcialbym sie z wami podzielić bardzo dobrym generatorem obrazów z tekstu a mianowicie: tengr.ai/image-ai/beta
jest to o tyle zajebiaszczy generator obrazów na podstawie tekstu, że nie ma praktycznie żadnych zauważalnie limitów, dla płacących użytkowników są dodatkowe jakieś ekstra funkcje, ale srał pies na to xD Grunt że za darmo dziennie można generować sobie setki obrazów za darmo - ja jak sobie z grubsza podliczylem to w ciagu minionego tygodnia wygerowalem ze 2000 obrazów XD korzystajcie póki jest w wersji beta :p

#ciekawostki #komputery #pcmasterrace #grafika
  • 10
ja jak sobie z grubsza podliczylem to w ciagu minionego tygodnia wygerowalem ze 2000 obrazów XD


@shido: To jest jakieś nowe scrollowanie Facebooka i rodzaj marnowania życia?
  • 0
@KwasneJablko: Używaj angielskiego języka tam. I najlepiej wpisuj proste słowa i daj znać algorytmowi, na czym ci najbardziej zależy. Ale też nie przesadzaj ze szczegółami, czasem lepiej jest zostawić pewne pole manewru algorytmowi, co jest o tyle fajną zabawą, że się czujesz jakbyś czekał na otwarcie bombonierki po wciśnieciu w koncu przycisku generuj. Napiszę po polsku o co mi chodzi - przykladowo mam obraz w głowie, że chcialbym zobaczyć ładną długowłosą
  • 0
@Patryk4: Konto jest darmowe, nie ma przymusu kupowania pakietów - btw mając tam konto, masz mośliwość powrotu do swoich wcześniejszych wygenerowanych "projektów" - na darmowym koncie przez dwa tygodnie są przechowywane wszystkie twoje "projekty", które oczywiście można sobie ściągnąć za darmo i/albo skasować z serwera i historii.
  • 0
@KwasneJablko: A propos generowania tekstu to warto też korzystać z drugiego pola do wpisywania tekstu, tego nazwanego "Not this" - tam można wpisywać slowa kluczowe, których nie chcesz oglądać na swoim obrazie. Przykładowo kontynuując mój z grubsza przykład z dziewczyną - to dajmy na to, że chciałbym zobaczyć dziewczynę w spodniach, ale nie jeansach - więc w polu "not this" wpisuję jeans. I tym oto sposobem, mam niemal 100% gwarancję, że
  • 0
@Patryk4: @Logytaze @Elec @KwasneJablko Dodatkowo, możnaza darmo na raz jednocześnie generować 6 obrazów w jednej zakładce - i co najważniejsze, można mieć naraz nawet kilkanaście otwartych zakładek z generatorem, i wtedy w ciągu 30-60sekund wygeneruje się za darmo nie 6 obrazów, tylko ponad 60 xD