Wpis z mikrobloga

W ogóle Mirki, to co zazwyczaj w jakiej kieszeni nosicie? Ja w prawej telefon i jeżeli jest w niej także kieszonka na zdjęcie Krawczyka, to tam klucze. W lewej noszę portfel i jeżeli nie ma poprzednio wspomnianej kieszonki, to także trzymam w niej klucze. W tylnej prawej/lewej zdarza mi się nosić paczkę z dwoma chusteczkami. A Wy nocne chooye? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@teslamodels: o, dobre pytanie. jak jest zima, to w płaszczu/kurtce. i tutaj znowu zależy od kieszonki - po przeciwnej od kluczy, bo żeby nie było bardzo zapchana. a Ty?

ps ewentualnie latem, jak ide gdzies pod wieczor, to w kurtce jeansowej tez mi sie zdarza
@teslamodels: ej, to jest dobry tip. i tera mi się przypomniało, że jeszcze kartę od roboty noszę w kieszeni z portfelem. i kiedyś tam miałem durex i jak chciałem pożyczyć koleżance z tyry, bo swojej nie wzięła, to mi wypadł gumex na ziemię xd
@n1c3: identycznie, z tym, że w tylnej prawej kieszeni klucze do auta a w kurtce, czego nie mam w kurtce XD
Śrubokręt, metalowa opaska zaciskowa, trytki, chusteczki, paragony, pendrive, konwerter USB na RS232, przewodzik ethernet i jeszcze by się coś znalazło XD
@Zjem_Ci_nos: człowiek kultury widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widzisz, jak to się mówi - żryć nie woła, miejsca dużo nie zajmuje, a może się przyda i będziesz w stanie naprawić tupolewa, niczym makgajwer. chociaż ja też musze zrobić porządek w kurtce chyba. ostatnio jak wyszlismy na fajerwerki o polnocy, to znalazlem w kurtce szczoteczke do zebow taka turystyczna XD
@n1c3: Tupolewa nie, ale Solarisa jak najbardziej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znalazłem dziś jeszcze w kieszeni klucz kwadrat do otwierania klap to wyładowałem wszystko do torby narzędziowej w aucie XD
@n1c3: identycznie, z tym, że w tylnej prawej kieszeni klucze do auta


@Zjem_Ci_nos: jezu, telefon w prawej, klucze auta w tylnej...jak zwierzeta jakieś.
tak się to robi, skupcie się bo nie będę powtarzał:
spodnie Lewy Przód telefon, PP klucze auto chata
spodnie Lewy Tył puste, PT chusteczki
kurtka LP fajki, efajek, żujki xD PP rękawiczki
wewn kurtki chusteczka materiałowa, czasem czapka
teraz uwaga, saszetka xD
w najwewnętrzniejszej xD notes długopis
ep w lewej tylnej albo prawej dolnej w kurtce w momencie, gdy siedzisz (np. w aucie).

Telefon pewnie masz w lewej bo jesteś leworęczny? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Zjem_Ci_nos: fajki w lewej kurtce, bo w aucie najlepiej się wyciąga.(albo i inny powód,sam nie wiem)
fon? za gówniaka byłem leworęczny, w szkole oduczyli xD więc to nie to.
poprostu najważniejsze są klucze, więc jakoś intuicyjnie, że prawą reką
@dos_badass: Noo właśnie, dlatego ja mam w prawej a kluczy.. no praktycznie kluczy nie używam, żadnych. Do auta jest karta, płaska, plastikowa, nic nie porysuje. Ep w prawej kieszeni to must have - łatwiej prowadzić mi auto jedną ręką (lewą) bo prawą zmieniam biegi i mogę sobie pozwolić na to, żeby była bardziej "mobilna", mogę nią buszować po kieszeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Telefon zazwyczaj leży na