Wpis z mikrobloga

W ogóle Mirki, to co zazwyczaj w jakiej kieszeni nosicie? Ja w prawej telefon i jeżeli jest w niej także kieszonka na zdjęcie Krawczyka, to tam klucze. W lewej noszę portfel i jeżeli nie ma poprzednio wspomnianej kieszonki, to także trzymam w niej klucze. W tylnej prawej/lewej zdarza mi się nosić paczkę z dwoma chusteczkami. A Wy nocne chooye? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@teslamodels: o, dobre pytanie. jak jest zima, to w płaszczu/kurtce. i tutaj znowu zależy od kieszonki - po przeciwnej od kluczy, bo żeby nie było bardzo zapchana. a Ty?

ps ewentualnie latem, jak ide gdzies pod wieczor, to w kurtce jeansowej tez mi sie zdarza
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@teslamodels: ej, to jest dobry tip. i tera mi się przypomniało, że jeszcze kartę od roboty noszę w kieszeni z portfelem. i kiedyś tam miałem durex i jak chciałem pożyczyć koleżance z tyry, bo swojej nie wzięła, to mi wypadł gumex na ziemię xd
  • Odpowiedz
@n1c3: identycznie, z tym, że w tylnej prawej kieszeni klucze do auta a w kurtce, czego nie mam w kurtce XD
Śrubokręt, metalowa opaska zaciskowa, trytki, chusteczki, paragony, pendrive, konwerter USB na RS232, przewodzik ethernet i jeszcze by się coś znalazło XD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Zjem_Ci_nos: człowiek kultury widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widzisz, jak to się mówi - żryć nie woła, miejsca dużo nie zajmuje, a może się przyda i będziesz w stanie naprawić tupolewa, niczym makgajwer. chociaż ja też musze zrobić porządek w kurtce chyba. ostatnio jak wyszlismy na fajerwerki o polnocy, to znalazlem w kurtce szczoteczke do zebow taka turystyczna XD
  • Odpowiedz
@n1c3: Tupolewa nie, ale Solarisa jak najbardziej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znalazłem dziś jeszcze w kieszeni klucz kwadrat do otwierania klap to wyładowałem wszystko do torby narzędziowej w aucie XD
  • Odpowiedz
@n1c3: identycznie, z tym, że w tylnej prawej kieszeni klucze do auta


@Zjem_Ci_nos: jezu, telefon w prawej, klucze auta w tylnej...jak zwierzeta jakieś.
tak się to robi, skupcie się bo nie będę powtarzał:
spodnie Lewy Przód telefon, PP klucze auto chata
spodnie Lewy
  • Odpowiedz
ep w lewej tylnej albo prawej dolnej w kurtce w momencie, gdy siedzisz (np. w aucie).

Telefon pewnie masz w lewej bo jesteś leworęczny? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Zjem_Ci_nos: fajki w lewej kurtce, bo w aucie najlepiej się wyciąga.(albo i inny powód,sam nie wiem)
fon? za gówniaka byłem leworęczny, w szkole oduczyli xD więc to nie to.
poprostu najważniejsze są klucze, więc jakoś
  • Odpowiedz
@dos_badass: Noo właśnie, dlatego ja mam w prawej a kluczy.. no praktycznie kluczy nie używam, żadnych. Do auta jest karta, płaska, plastikowa, nic nie porysuje. Ep w prawej kieszeni to must have - łatwiej prowadzić mi auto jedną ręką (lewą) bo prawą zmieniam biegi i mogę sobie pozwolić na to, żeby była bardziej "mobilna", mogę nią buszować po kieszeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Telefon zazwyczaj leży
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: chciałem się #!$%@?ć, no ale nie ma do czego xD
z prowadzeniem auta lewą, 100% zgoda. Kubica lubi to.;)
chociaz, GDYBYŚ uzywał kluczy częściej, to twój domek posypałby się w #!$%@?.
mój system lepszy! xD
;)
  • Odpowiedz