Wpis z mikrobloga

Jak połączyć ten #!$%@? głośnik, nie mam siły do tego #!$%@?łego ścierwa już. Mam JBL GO 3 i normalnie działał ale nagle się #!$%@? rozłączył i widnieje tak jak na screenie niżej. W innych urządzeniach jest i nic sie nie da kliknąć na niego. Resetowałem tą #!$%@?, resetowałem komputer, usuwałem go i #!$%@? zamiast znaleźć go w urządzeniach które mogę połączyć to znajduje w jakichś "innych urządzeniach" i #!$%@? wie co to w ogóle znaczy jak mam to naprawic? To nie jest #!$%@? pierwszy raz #!$%@? idzie dostać z tym gównem. #jblgo #elektroda #elektronika #pytanie #gownowpis
Kejesen - Jak połączyć ten #!$%@? głośnik, nie mam siły do tego #!$%@?łego ścierwa ju...

źródło: jebackurwamac

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Kejesen: JBL go 3 miał premierę 25 miesięcy temu. Jeśli kupowałeś w Polsce to praktycznie nie ma opcji, żebyś nie miał gwarancji. Może uda się ogarnąć jak funkcjonuje mechanizm rękojmi bądź naprawy gwarancyjnej. Patrząc po poście - nie obiecuję.
  • Odpowiedz
  • 0
@MickM: Gdy odinstaluje sterowniki głośnika i usuwam go też z urządzeń w panelu sterowania to nie znajduje mi głośnika w nowych sprzętach, wtedy wyłączam i włączam bluetooth i magicznie sterowniki wracają a głośnik nadal jest w trybie "Inne urządzenia" i podpis, że jest sparowany. Nawet hard reset tego głośnika nie pomaga
  • Odpowiedz