Wpis z mikrobloga

@-pafel: @Pentylion Czytam takie wypowiedzi jak Wasze i one sie kompletnie rozmijaja z moimi doswiadczeniami. I zastanawiam sie czy dokladnie takiego samego przelozenia nie ma na Tinderze bo wykopki placza ze nikogo tam nie idzie poznac a tak naprawde moze byc totalnie na odwrot. Ale nie zalozylem Tindera bo wiekszosc wykopkow mowi ze to lipa. Dokladnie tak samo pisza o 6obcy. A ja wiem ze to nie jest lipa z 6obcy.
pieczonyszczurz_ogniska - @-pafel: @Pentylion Czytam takie wypowiedzi jak Wasze i one...

źródło: 97523680a89f4ffe40dbd6a10ebeb689

Pobierz
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: nie zgodzę się z ogólnym poglądem, że na 6obcy nie ma dziewczyn, a jak są to trolle. Ostatnio w przerwie między świętami a Nowym Rokiem wieczorem w peaku było tam chyba z 10 tysięcy ludzi. Z pewnością w takim gronie można trafić na ogarnięta dziewczynę. Ja wchodziłem po północy, raz połączyło mnie z jakąś dziewczyna rówieśniczką, super flow od początku, trochę popisaliśmy.
Zastanawia mnie jednak fakt czy 6obcy to miejsce
  • Odpowiedz
@default1: przez wiele dni raczej nie, ale zdarzają się ogarnięte dziewczyny na takich portalach. Tylko głównie z jakiś wiosek, wsi, zadupi, więc nie mają nic lepszego do roboty niż siedzenie na necie jak im się nudzi. Albo fajne ogarnięte dziewczyny z miast, które potrzebują trochę odetchnąć od tej atencji i "grania w gry społeczne". Natomiast to dalej będzie mały procent w stosunku do napalonych nastolatek czy dziewczyn z problemami na takich
  • Odpowiedz
Wierzcie lub nie, ale znalazłem ładna i ogarnięta dziewczynę na 6obcy, z którą byłem prawie 2,5 roku. Odległość +- 120 km. Niestety nasze ambicje się rozjechały, ale jeśli ktoś twierdzi, że się nie da to jest po prostu #!$%@?ą która zaczyna od: Hej, mXX, co tam? We wrześniu znalazłem tam też świetną przyjaciółkę z tego samego miasta
  • Odpowiedz
tam można kogoś poznać? XD


@-pafel: @pieczony_szczur_z_ogniska 6obcy to miejsce w którym głównie armia frustratów seksualnych nie szuka dziewczyn do rozmowy a darmowych prostytutek. Czasami tam wejdę z nudów jako, że pamiętam to miejsce z gimnazjum ale dramat jest. Oni tam nawet się już nie witają tylko na Cześć, Hej, Siema cokolwiek piszą M lub KM?
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Ja wiem, ale śmieszy mnie generalnie to iż możesz tam wejść pisać totalnie normalnie rozłączy się z tobą kilku samców alfa m i dostajesz bana na przykład XD A te typy piszą jakieś gówna do dziewczyny wręcz je molestują i wszystko spoko, kiedyś mi na przykład ktoś napisał, że jestem ku...ą z wykopu i miałem wykop w 2 karcie odpalony to się nawet zdziwiłem trochę.
  • Odpowiedz