Wpis z mikrobloga

#kosmetykinaturalne #kosmetyki #chemia

Zakup mydła syryjskiego z oliwek z olejem laurowym uważam za jeden z lepszych życiowych wyborów. Używamy od dwóch tygodni i problemy z przetłuszczaniem się włosów , egzemą i trądzikiem odeszły w niepamięć. Rączki mam jak pokremowane i przestałem zostawiać tłuste ślady na ekranie telefon. Nie wiem co to za cuda ale działa, raptem parę zł a rozwiązuje tyle problemów. Zrezygnowałem ze wszystkich kosmetyków pod prysznic, żona to samo,jedynie dzieciaki odrzuca trochę zapach. Właśnie, zapach jest specyficzny. Ja uważam że pachnie to takim smarem przemysłowym , mam to skojarzenie z przed 20 lat z warsztatów w technikum. Zapach w starych gmachach gdzie pracowały różne maszyny. Nie jest nieprzyjemny, po prostu specyficzny. Najlepsze jest to że to kosztuje jakieś śmieszne grosze a według właściwości to powinno co najmniej kilkaset zł. Polecam obejrzeć materiał Insidera o tym jak to się produkuje mydło z Aleppo, niesamowicie prosta rzecz a jaka cudowna.
Kick_Ass - #kosmetykinaturalne #kosmetyki #chemia 

Zakup mydła syryjskiego z oliwek ...

źródło: temp_file7942159043151994111

Pobierz
  • 2
  • 0
@runnerrunner wpisz na allegro mydło aleppo i wybierz jakie ci odpowiada. Ja kupiłem że 4 różne w tym z dodatkiem cytryny i miodu ale zupełnie nie czuć tych dodatków. Jeśli masz jakieś zmiany skórne to bierz z jak najwyższą ilością oleju laurowego. Kostki najbardziej autentyczne to właśnie takie jak wyżej. Daj znać jak wrażenia :)