Wpis z mikrobloga

Co zrobilibyście będąc w następującej sytuacji?

Mam alufelgi ze zdartymi letnimi i stalowe z zimowymi z bieżnikiem 6mm na samochodzie.

Być może miałbym chętnego na zakup zimówek z felgami. 300zl za całość 4 kol. Wystawilem je do sprzedazy bo myślałem o kupnie calorocznych na alufelgi.

1. Kupic wielosezonowe i zalozyc alufelgi, sprzedać zimówki.

2. Na wiosnę kupic całoroczne na lato, na zimę zmieniać jeszcze na zimówki do ich zdarcia.

#auta #samochody #motoryzacja #opony
#pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
@forfame: zimówki latem szybko się zajada, robię 2x 10km / dzień, mogę jedynie unikać poluniowych upałów wracając po 18 ale nie wiem czy to coś pomoze, a tak jeszcze zwróciłby się w prawie połowie zakup najtańszych calorocznych.
  • Odpowiedz
@niedasieukryc zawsze za 50 czy 60 zł można szybka renowacje przeprowadzić, druciana nakładka na wkrętarkę i dwie puszki farby i zawsze to inaczej wygląda i można więcej zawołać, pozatym 16 powinny być w cenie. Ja za swoje 17 (same felgi)w kiepskim stanie 250 płaciłem
  • Odpowiedz
@luukasz1905: robiłem właśnie tak latem, mycie myjką ciśnieniową, podkład antykorozyjny w sprayu, 2x farba w sprayu ale teraz widzę rdza znów rdza wychodzi. Wiertarką nie da się tak całkowicie usunąć tej nie luźnej rdzy. Trzeba było wypiaskować.
  • Odpowiedz