Wpis z mikrobloga

Dobra te podwójne standardy PiSowskiej moderacji z kretem - platfomerskim fanatykiem, biją wszelkie rekordy. Bardzo prosze o plusika dla zasięgu
Opłacony troll polityczny na bot koncie napisał do mnie:

ok konfedepisowiec

*nazwał mnie pisowcem*
Odpisałem mu z gracją:

wiplerdalaj pisowcu

*również nazwałem go pisowcem* Gdyby ktoś nie wiedział kim jest wipler - Przemysław Wipler

Jak możecie sie domyślać - jego zgłoszenie zostało rozpatrzone w priorytetowej kolejce (8-11 minut), a ja na rozpatrzenie mojego czekałem normalną ilość czasu (31-38 minut).
Jak możecie sie domyślać - jego zgłoszenie zostało zaakceptowane z absurdalnym powodem "Atakuje mnie lub narusza moje dobra osobiste", ale już moje zgłoszenie jego komentarza zaznaczając "Atakuje mnie lub narusza moje dobra osobiste" zostało odrzucone xD
Co najgorsze - nie jestem konfiarzem/konfederatą/sympatykiem konfederacji (wybierz dowolne). Konfederacja była bez wątpienia najmniejszym złem na polskiej scenie politycznej, ale ze względu na: ich wynik wyborczy, wywalenie Korwina z partii, niektóre ruchy, zdecydowanie już nie pałam sympatią do Konfederacji.
Na PiS nigdy nie głosowałem, ani nawet na ich kandydata na prezydenta XD

Także skrajnie bulwersującym jest fakt, że można prześladować użytkowników tego portalu i mieszać ich z błotem łącząc ich z Konfederacją pomimo, że nawet nie darzą tego ugrupowania sympatią i REALNIE naruszać ich dobra osobiste oraz dobre imie właśnie tym. Symultanicznie mając parasol ochronny, nie musząc odpowiadać za łamanie regulaminu (zwłaszcza perfidne!) w taki sam sposób jak normalni użytkownicy. Oczywiście to wszystko wyłącznie o ile jesteście po jedynej słusznej stronie sporu politycznego którą wyznaczył ten platfomerski fanatyk moderujący ten serwis.

#wykop #moderacja #moderacjacontent #konfederacja #polityka #afera
siadatajta - Dobra te podwójne standardy PiSowskiej moderacji z kretem - platfomerski...

źródło: moderacjacontent

Pobierz