Wpis z mikrobloga

Pomijam że ja już się pożegnałem z byciem spadkowiczem, ale co jeśli rudy po badaniu nastrojów stwierdzi ze ni cholera nie odpalamy tego programu żeby dodatkowo zagrać na nosie deweloperom którzy chcieli grać z nimi jak z poprzednim rządem?
#nieruchomosci
  • 7
@Liarek123: Bardziej prawdopodobne wydaje się to, że Lewica tego nie poprze (bo chyba tak bedzie) i Jarek zrobi mobilizacje w partii i PIS też nie. Wtedy to nie przejdzie. No ale PIS raczej nie bedzie chcial wypasc na hamulcowego.
  • 0
@mackbig: nie chce mi sie wierzyć że PIS tego nie przepchnie. A zbiórka lewicy, konfy i kogoś jeszcze to za mało. Ja odnoszę wrazenie ze ten projekt jest grzany głównie medialnie, żeby trzymac atmosfere nowego rzadu, ale skończy się inaczej niż myslimy. Łatwo się gada o czymś co ma startować za pół roku, można gadać i gadać, czas leci - rząd ma lepsze popracie społeczne wiec mozna więcej decyzji personalnych cisnąć.
  • 0
@#!$%@?: Głosowania nikt pamiętał nie będzie, wazniejsze jest to drugie czyli czy PiS leży po gównie w łapach dewów. Bo jeśli nie i jeśli deweloperzy przeszli z rządu na rząd to gdyby zablokowali ten projekt byłby to szok.