Wpis z mikrobloga

Może to paranoja, ale wydaje mi się, że to że już nawet niespecjalnie się kryją z tym pompowaniem deweloperki i banksterki, że traktują społeczeństwo jak tanią szmatę to maksymalnego wyciśnięcia świadczy o tym, że nasze elity wiedzą o czymś o czym my nie wiemy (a może po cześci wiemy, ale nie jesteśmy w pełni świadomi skali problemu), mają spisany w długiej przyszłości kraj na straty i teraz chcą tylko jak najszybciej zrealizować zyski..

#polska #nieruchomosci #demografia #wojna
miku555 - Może to paranoja, ale wydaje mi się, że to że już nawet niespecjalnie się k...

źródło: inwestowanie-w-nieruchomosci

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@miku555 e, tam. Jest wręcz przeciwnie, są właśnie bardzo mocno związani z Polską. To jest bardzo proste - prawie wszyscy politycy są zapakowani w nieruchy, więc popierają programy, które windują ich ceny.
  • Odpowiedz
@miku555: za 10 lat będziemy siedzieć w okopach i z żołdu spłacać mieszkania zniszczone w bombardowaniach - kasa będzie szła do rekinów bezpiecznie wycofanych na zachód Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miku555 ja tam nie wierzę, że pożal się Boże elyty są jakoś specjalnie obdarzone wiedzą o przyszłości. Inwestują w polskie nieruchy jak 95% społeczeństwa. Sypanie dewom i bankom trwa niemal 20 lat. Gdyby przewidywali wojnę, to chyba lepsze byłyby np te poza granicami?
  • Odpowiedz
@miku555: sugerowanie, że ci wszyscy historycy, ex nauczyciele są dopuszczeni do tajemnej wiedzy XD Może trochę wie Tusk, Sikorski a reszta to debile, które zainwestowały w nieruchy i się fartnęło. Teraz swoje robi lobbing i mamy to co jest.
  • Odpowiedz