Wpis z mikrobloga

Ma racje. To, że kobieta ubrała skąpy strój nie znaczy, że mężczyzna może się obleśnie gapić albo co gorsza, rzucać jakieś podteksty seksualne


@WyzwolonaPodrozniczka: Przecież baby właśnie po to ubierają się tak a nie inaczej aby faceci się gapili a one miały atencję. W tym wszystkim chodzi o to, że nie wystarcza im atencji i jeszcze wrzucają filmiki do internetu gdzie wypinają dupę i pokazują jak jakiś facet zerknął aby mieć
  • Odpowiedz
  • 3
@KosmicznyPaczek pal licho w #!$%@?. Mnie osobiście najbardziej odraża to nagrywanie siebie na siłowni. A najczęściej kończy się na wyśmiewaniu innych ćwiczących i upokarzaniu ich w internecie. Za takie zachowanie powinien być Ban i sprawa sądowa a nie fame i miliony wyświetleń...
  • Odpowiedz
Ma racje.

Nie ma.

To, że kobieta ubrała skąpy strój nie znaczy, że mężczyzna może się obleśnie gapić

Niby czemu?

Naprawdę nie obchodzi nas wasz popęd,

Tak samo jak nas nie obchodzi, że was gniecie to gdzie się patrzymy, elo.

to wy macie obowiązek nad nim panować

No to przecież panujemy, inaczej byście nawet z domu dobrze nie wyszły nim pierwszy lepszy mijany facet #!$%@?ł by wam ogłuszacza na dziąsło i zgwałcił.
  • Odpowiedz
ok, to w swoim pokoju, w sensie prawnym właścicielem są rodzice, ale ten pokoj jest twój


@Rustyyyy: ale co w tym pokoju? Pompki co najwyżej można se zrobić. Nie zapakujesz do pokoju 3x3m racka do robienia przysiadów, sztangi i talerzy, tak aby się jeszcze biurko i łóżko zmieściło.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: a ja tam myślę, że obie strony powinny siebie szanować. mem jest śmieszny bo ukazuje przerysowany kontrast między dezynwolturą kobiety a skromnością i opanowaniem mnicha mężczyzny xD może segregacja ze względu na płeć to nie taki zły pomysł xD
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Jeśli facet ma oczy to może się patrzeć i tego mu nie zabronisz jak nie rzuca jakimiś tekstami. Druga sprawa, że ubieranie się wyzywająco jest czymś cholernie prymitywnym... nie mówię o wszystkich kobietach, ale w tych czasach duża część lasek ma nasrane w głowie a przykładem jest instagram co niektóre specjalnie wypinają dupsko aby mieć dużo lajków. Śliniący faceci jak i baby co chodzą wyzywająco to ten sam poziom #!$%@?.
  • Odpowiedz