Wpis z mikrobloga

Witam, kupiłem nowy telefon o marce Ulefone Armor 18 w telefonie mam aparat którzy nagrywa w 4k w 60fpa natomiast aparat od zdjęc w jakiś 15fps robi zdjęcia w ustawieniach nie mam opcji zmiany FPS czy znacie jakis program do zmiany ustawień aparatu w systemie? Z góry dzięki.

Ustawiam nagrywaj, ruszam kamerą płynnie. Ustawiam zdjecia to jakieś 15 fps pomocy ;(

Osobie której udało się rozwiązać problem przelewam na konto 5zl Od razu

Link: https://www.youtube.com/watch?v=gQH6nRd6zng

#kiciochpyta #elektronika #pomocy #telefony #systemyoperacyjne #aparat #konkurs #pieniadze
  • 40
@GuPerko1 na forach zagranicznych temat wałkowany, trzeba do mikrofalowki wsadzić na 7 min max w programie rozmrażania. Cały problem polega na odklejonej matrycy aparatu od zdjęć, która pod wpływem mikrofal zostanie osadzona na swoim miejscu. Tylko się nie lamp w okienko od mikrofalówki, bo się nie uda.
@GuPerko1: Jak jest ciemno to aparat nie nadąża poprawiać obrazu. Skieruj na żarówkę, albo sprawdź w dzień jak jest jasno. Zobaczysz, że nie będzie cięło. To normalne, nic z tym nie zrobisz. Możesz przejść w tryb manualny i ustawić ekspozycję ręcznie, wtedy procesor tego nie będzie robił i też płynność wzrośnie.
@GuPerko1: Ustawiasz tryb manualny, inaczej zwany eksperta albo profesjonalny i wtedy sam ustawiasz czułość, czas naświetlania i przysłonę. Procesor już nie robi tego za Ciebie i aparat chodzi płynniej.