Wpis z mikrobloga

Jak myślicie odejście mortalcia zapoczątkuje powolne zakończenie genzie? Vibe trochę jak mixer odchodził z ekipy tylko że tu mortalcio był trochę ważniejszą postacią niż mixer w ekipie. Ciekawe czy kogoś nowego za niego wrzucą choć byłoby to co najmniej dziwne jakby go zastąpili XD. Pytanie też co z koncertami no chyba że już zakończyli muzyczna karierę. Szkoda trochę tego jego odejścia ale widać już było w ostatnich filmach że średnio się tam już odnajduję i jakoś lepiej mu idzie nagrywanie do siebie ze swoim gronem znajomych/przyjaciół. Niestety ale myślę że rozstanie tu miało też duży wpływ na jego końcową decyzję. Przez to rozstanie odsunął się od genzie przez co relacje na pewno lekko się pogorszyły. Zaczął iść bardziej w muzykę i skupił się na swoim kanale. Dodatkowo hejt z którym mierzył się przez cały rok. Może pomyślał że jak odejdzie to ludzie się w końcu odczepia od niego i tej jego dziewczyny. Myślę że solowe projekty nie były jedynym powodem takiej decyzji.

#friz
  • 7
  • Odpowiedz
@maku_21: jego już dawno na odcinkach praktycznie nie było, jak zaczął tworzyć filmy typu 100k kroków i inne, pewnie miało to też drugie dno, dziwnie się to oglądalo, podobnie jak filmy z rozstania, ale z drugiej strony czuję, że zabrakło takiego filmu przy rozpadzie ekipy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ksanaru no ja myślę że inny powód mógł być tym głównym powodem odejścia. Jakoś mi się nie chce wierzyć że przez trasę czy płytę postanowił odejść. Co z tego że byłby w kratkę na kanale? Kubicki jak robił płytę a później trasę z trzema królami też rzadko był na odcinkach a mimo to nie zrezygnował z projektu. Trasa by się skończyła i mógłby spokojnie wrócić na kanal genzie. Myślę że on
  • Odpowiedz
@maku_21: Moim zdaniem tutaj trzeba myśleć biznesowo przede wszystkim i nie zapoczątkuje to powolnego zakończenia projektu Genzie, tak długo jak wyświetlenia drastycznie im nie zaczną spadać, ale osoby odpowiedzialne za to wszystko już gdzieś tam pewnie powoli będą szukać nowego modelu biznesowego zważywszy na metrykę niektórych uczestników i ludzi dookoła a nie sądzę żeby było t5m3 z uwagi na zbyt dużą powtarzalność oraz to, że oni już teraz mają tyle
  • Odpowiedz
@maku_21: Tak szczerze, jak przeczytałem to co napisałeś to może błędnie, ale olśniło mnie. Nie zdziwiłbym się gdyby teraz osoby odpowiedzialne za to wszystko chciały zrobić drugi taki sam projekt tak samo jak był Team X i Świat Natsu bo to co się dzieje teraz u Mortalcia na tym kanale to trochę taki drugie genzie, ekipa i analogicznie bardzo to przypomina sytuacje z Natsu.
  • Odpowiedz