Wpis z mikrobloga

Super, zgodnie z zalożeniami nowego programu kredytowego, wraz z chlopakiem zarabiamy o niecały 1k za duzo, aby dostać kredyt, a chłopak na singla zarabia o 200 zł brutto więcej niż jest próg. Super program. Ucz się całe życie, a potem i tak dostawaj od kraju w dupe. #kredyt2procent
  • 18
  • 0
@KrzaczekPl: jedyny plus jest taki, że pewnie Pan nie miał stawki średniej za metr kwadratowy na poziomie 16.5k do końca życia, a zapewne i więcej za pół roku. Ale również współczuję, bo takie oprocentowanie i raty to też mocny cios
@jafik: Tego krzaka nie słuchaj..chłop dostał wakacje kredytowe więc ma kredyt prawie w takiej cenie jak te 2% xd A czemu nie wzięliście bk2 ? Osobiście wydaje mi się że bk0 w ogóle nie będzie ale zawsze jest opcja że chłopak przekaże ci wkład własny i zabezpieczy się w inny sposób.
@DeoLawson: wyczułeś mnie, podpuszczam, ale prawda jest taka, że trochę to nie sprawiedliwe, mnie całe życie wszystko opuszcza, a wy do 26 zero pitu, zero wojska, teraz kredyciki od panśtwa, a kto na to #!$%@??!

@jafik

A potem będzię, czemu stare uje nie chcą młodych uczyć roboty.
@KrzaczekPl: To zero pitu to trochę gówno prawda bo ja pracowałem od razu na uopie i płaciłem po prostu składkę zdrowotną 9% zamiast 18% pit. Więc realny spadek podatku był o połowę. A nie do zera. Ale na sensowne ceny nieruchow już się nie załapaliśmy.