Wpis z mikrobloga

@Squanchyy: Prawdopodobieństwo posiadania KK vs AA na dwóch stołach jednocześnie w grze dla 6 graczy wynosiłoby (1/9768) * (1/9768), co równa się 1 na 95 308 134 784 rozdań.

W takim razie jakie bedzie prawdopodobiestwo, by dwukrotnie trafi KK?

I jakie bedzie prawdopodobiestwo, by w nastepnej rece dosta to?
TatoWymiato - @Squanchyy: Prawdopodobieństwo posiadania KK vs AA na dwóch stołach jed...

źródło: Bez tytułu (2)

Pobierz
@asdf1235: ale ja to rozumiem, chodzi mi o to, ze taka kombinacja ma prawo sie zdarzyc raz na 95 miliardow razy, a prawdopodobienstwo, ze w tym ukladzie zdarzy sie dwukrotnie KK jest jeszcze mniejsze.

Nie ma to zadnego wplywu na bankrolla i nie gralbym, gdybym nie potrafil nim zarzadzac. Ale szansa na to co tu sie stalko jest DUZO DUZO nizsza niz wygrana w totka.
@TatoWymiato
Zafiksowałeś się na tych 95 mld przypadków i przez to czujesz się "niesprawiedliwie" potraktowany przez poker room. Dwa odrębne stoliki, dwa odrębne zdarzenia, odrębne algorytmy. Co za różnica czy dostaniesz w ciagu 60 min sesji KKvsAA dwa razy na początku czy r az na początku, a raz na końcu.. polecam zająć się spotami, gdzie mozesz polepszyć swoją gierkę, płakanie do bogów pokera że oszukujo nic nikomu jeszcze nigdy nie dało. Pokerroom
@zlotuwa: policz raz jeszcze - prawdopodobienstwo KK vs AA to 1/9736, jednakowoz prawdopodobienstwo KK vs AA na dwoch stolach w tym samym czasie to juz jednak 1 do 95 miliardow. Ja nie placze, ze przegralem, naprawde rozumiem ze tu nie chodzi o tu i teraz tylko long run.
@janusz-cebula: Jeśli chcesz obliczyć prawdopodobieństwo tego zdarzenia na dwóch stołach jednocześnie, podnosisz do kwadratu to prawdopodobieństwo, ponieważ zdarzenia na każdym stole są niezależne.

Zatem prawdopodobieństwo posiadania KK przeciwko AA na dwóch stołach jednocześnie w grze 6-osobowej wynosi (1/9768) * (1/9768), co równa się 1 na 95 308 134 784 rozdań.