Wpis z mikrobloga

Najbardziej sztuczny konflikt jaki teraz jest. Nie jestem fanem i nie śledzę, ale wystarczy jeden rzut oka i widać jak Was w %$uja robią. Tak samo jak prezes z Red-em, f2f, wyzwiska a po konferencji nie wiedzieli, że nadal kamery włączone i pione sobie przybijali, że się udało pierdyliard ludzi oszukać. Trzeba być ćwierćgłówkiem żeby to łykać.
To jest udawany konflikt dla oglądalności. Prezes Fen to ustawia. Jaca się sprzedał jak dziwka i nawet z tym nie handlujcie. Paweł Jóźwiak to śliski typ dla kasy zrobi loda każdemu włodarzowi. A Wy za to płacicie.
#famemma #primemma #takaprawda
kidi1 - Najbardziej sztuczny konflikt jaki teraz jest. Nie jestem fanem i nie śledzę,...

źródło: Dodaj-naglowek-2023-06-14T122141.938-780x490

Pobierz
  • 13
@kidi1: nie sądzę żeby akurat tutaj ktoś się na to nabierał. Problem jest z Jóźwiakiem, który ma wybitnie mocny kryzys wieku średniego. Dupa niewiele starsza niż jego syn, potrzeba atencji #!$%@? w kosmos. Wcześniej jechał po freakach a teraz na stare lata zamarzyło mu się zostać jednym z nich, wielki wojownik xD przy okazji wpadnie trochę kaski bo taki fen to pewnie nie są nie wiadomo jakie pieniądze. Na pewno miał
@ARZY777: trzymiesięczne konto będzie coś mówić o poziomie i jego zmianach.
Jesteś po prostu idiotą, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem, pewnie przez to dostałeś bana. Dziękuję, że zaszczekales w moją stronę, przy okazji zerknąłem na twój profil. Twoje wcześniejsze wysrywy musiały mi umknąć, przynajmniej mogę cię teraz wrzucić do wora na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@kidi1: Od strony Bułgarskiego Turka Pavlo Jóźwiakova to jest fejkowa afera. Ale od strony Jacy to nie jest takie oczywiste, jak on się potrafi #!$%@?ć o byle gówno, czy nawet zmyślać jakieś procesy w sądzie
@marv0oo:

od strony Jacy to nie jest takie oczywiste, jak on się potrafi #!$%@?ć o byle gówno, czy nawet zmyślać jakieś procesy w sądzie


Przeczytaj co napisałeś xD
Jak nie oczywiste jak zmyślał nawet procesy? Przecież ten gosc wymysla konflikty na siłę, bo we freakach za robienie "dymow" dostają premie.
Jego każdy konflikt jest zmyślony.
Dlatego Jaca jak i Ferrari to są największe szmaty we freakach, bo żeby dostać premie potrafią
@Hubolinni77: Które w sposób realny ustawili. Teraz Najman przegrywa-wygrywa z Ciosem wchodzi Jóźwiak. To jest już zjadanie własnego ogona. Faktycznie jakiś dym byłby Danielem Magicalem a Ciosem, ale zamiast Daniel Magical z pół roku potrenować, żyje jak żyje i zbić tego ciosa, aby znowu mu puścili taniec pogrzebowy, to on nie robi nic. @marv0oo 100 % racji, ale śmierć syna nic go pokory nie nauczyła, ale może faktycznie Mateusz miał talent
Przecież ten gosc wymysla konflikty na siłę, bo we freakach za robienie "dymow" dostają premie.


@Duszqable: typie, jak on pierwszy konflikt sobie uroił zanim on i jego synek byli we freakach xD
Fejkowe konflikty mają to do siebie, że po walce czy innym punkcie kulminacyjnym zostają wygaszone. A Jaca? On do teraz się czepia tańculi i nawet wykorzystał śmierć swojego syna, żeby go dalej #!$%@?ć. Jóźwiaka dalej cisnął, mimo że ten
@marv0oo:

Z jego strony te konflikty są realne.


Jeżeli on tak na serio to akurat w jego przypadku źle o nim świadczy. W takim razie jest bardziej #!$%@?ęty niż myślałem.

No ale nie wierzę w to, jak dla mnie to odklejony atencjusz z legii pozaziemskiej.
@marv0oo: jak to prawda to zaczyn mi go być szkoda xD
Pamiętam jak Ferrari nagrywał smutne filmiki z nim i jak się stara, żeby go wkręcić spowrotem do fejmu. Ten gość jest ofiarą własnej glupoty i tego środowiska.