Wpis z mikrobloga

  • 49
Szlag mnie już jasny trafia na tego cholernego Andruta. "Nie mogę spać, wiec pomirkuje trochę" - pomyślałem. I teraz już na bank nie zasnę. Nie rozumiem czemu #android jest najpopularniejszym systemem mobilnym na świecie. Z jakiego powodu? Próbowałem już dwa razy napisać jakiegoś dłuższego posta i za każdym razem to samo - klawiatura znika, interfejs martwy. Tylko twardy restart pomaga. Do tego bateria znika w oczach, mimo wyświetlacza podświetlonego na 5%. I chociaż wiem, że zaraz zleci się #bojowkaandroid, to wyszukiwanie co jest nie tak w mojej konfiguracji jest bez sensu. Każdy inny system po prostu działa, czy to #ios czy #windowsphone. Ale nie Android. Bo każdy user androida musi mieć nawyk regularnego odśmiecania, musi ogarniać rozrośniętą strukturę katalogów, skanować smartfon skanerem antywirusowym, a i tak Android będzie mulił. I to nie pierwszy telefon z robotem jaki mam, tylko ze tamtym wybaczałem bo były mid-endami, ten natomiast jest flagowym (dziś połowa "zetafonów" na androidzie jest dużo słabsza - współczuję ich nabywcom) a i tak cholernie muli. Ja nie wiem, nawet #symbian tak się nie wieszał. Mam dość tego ch&#*wego systemu. <br/>
<br/>
Chyba czas przyspieszyć trochę migracje na #<a href="#windowsphone">windowsphone</a>, już #<a href="#lumia610">lumia610</a> płynniej chodzi. <br/>
<br/>
#<a href="#gorzkiezale">gorzkiezale</a> #<a href="#nocneprzemyslenia">nocneprzemyslenia</a> #<a href="#smartfony">smartfony</a>
  • 41
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: No i właśnie dlatego nie mam iPhona, po co płacić 2,5k skoro za połowę tej ceny mogę mieć Lumię o takich samych, bądź nawet lepszych parametrach? Trzeba racjonalnie gospodarować posiadanymi zasobami, a kupowanie dwa razy droższego smartfona dla loga na obudowie takie nie jest.

Poza tym daleko iOS'owi do spójności Windows Phone'a.
  • Odpowiedz