Wpis z mikrobloga

nie żartuj ze zmarłych


@aarahon: Dlaczego?

zwłaszcza że Lech Kaczyński nie był złym prezydentem


@aarahon: Był marnym prezydentem

nie ma nic wspólnego z syfem jaki zrobił jego brat


@aarahon: Przez całe swoje życie był najbliższym współpracownikiem swojego brata
  • Odpowiedz
Bo nie mogą się bronić.


@aarahon: Postacie historyczne non stop są nienawidzone po śmierci, włączając to rządzących państwami.

no i?

@aarahon: Zmieniłeś zdanie w ciągu ośmiu minut?

no i?

@aarahon: Więc odpowiada za cały syf, który robił ze swoim bratem do momentu jego śmierci.
  • Odpowiedz
Postacie historyczne non stop są nienawidzone po śmierci, włączając to rządzących państwami.


@Alkreni: co nie zmienia fakty że żartowanie z nich, zwłaszcza z rzeczy na które zmarli nie mają wpływu, nie jest moralnie złe.

Zmieniłeś zdanie w ciągu ośmiu minut?


@Alkreni: nie, zawsze uważałem że nie był złym prezydentem i był dobrą przeciwwagą dla ówczesnych rządów PO.

Więc odpowiada za cały syf, który robił ze swoim bratem do momentu jego
  • Odpowiedz
zwłaszcza że Lech Kaczyński nie był złym prezydentem nie ma nic wspólnego z syfem jaki zrobił jego brat.


@aarahon: ratyfikował traktat lizbonski zrzekając się suwerenności Polski.zapoczatkowal obchodzenie niekatolickich obrzędów w pałacu prezydenckim. Rozumiesz katolik, to kto zapoczątkował obłude w stosunku do swoich obywateli. Wszyscy religijni na pokaz aby się bardziej przypodobać społeczeństwu, a poza kamerami swoje ile można.
  • Odpowiedz
ratyfikował traktat lizbonski zrzekając się suwerenności Polski.


@Gozd: Polska pozostaje suwerennym krajem.

zapoczatkowal obchodzenie niekatolickich obrzędów w pałacu prezydenckim. (...)


@Gozd: cóż, ja jakoś nie mam problemu żeby podać rękę innowiercy. Przecież to ludzie jak i my. I podoba mi się że zamiast kłócić się i alienować od innych wyznań pokazał że jest otwarty na dialog.
  • Odpowiedz
Polska pozostaje suwerennym krajem.


@aarahon: wiesz czym jest traktat lizbonski? Nawet jak nie to jest to z czym walczył pis aby prawo UE nie bylo nad prawem polskim. Oczywiście nie tylko.

cóż, ja jakoś nie mam problemu żeby podać rękę innowiercy.


@aarahon: mylisz pojęcia. Ale o to im pewnie chodziło. Kim innym jest innowierca czy po prostu dla wierzących ateista, a osobami ktora deklaruje bycie katolikiem, i to zagorzalym, bo
  • Odpowiedz
Nawet jak nie to jest to z czym walczył pis aby prawo UE nie bylo nad prawem polskim. Oczywiście nie tylko.


@Gozd: można też wyjść z UE. Pytanie czy to jest to co chcemy.

bo to dla części elektoratu jest wazne


@Gozd: część elektoratu oczekiwała wojen religijnych?

że to jest jeszcze stricte katolicki kraj


@Gozd: Polska jako kraj, jest ustawowo krajem świeckim.
  • Odpowiedz
można też wyjść z UE. Pytanie czy to jest to co chcemy.


@aarahon: nie jestem za wyjściem z uni. Jednak bardzo nie podoba mi się tor na jakie weszły władze uni. Ich polityka nie jest pro społeczna a pro lobbistyczna a tak nie powinno być.

część elektoratu oczekiwała wojen religijnych?


@aarahon: wiara katolicka. Dlatego głosowali na partie udającą katolicyzm. Jak widać nie tylko pisowcy udają katolików. Ludzie z obecnejnwladzy równieżm
  • Odpowiedz
nie jestem za wyjściem z uni.


@Gozd: więc trzeba przyjąć to co ta wspólnota ustala.

wiara katolicka. Dlatego głosowali na partie udającą katolicyzm


@Gozd: to lepiej żebyś się nie dowiedział że papież spotyka się z przedstawicielami innych religii...

o to znaczy, że jeszcze złamali jakieś ustawy w sejmie odpalając te świeczki?


@Gozd: nie, bo w konstytucji mamy zagwarantowaną wolność wyznania.

Wracając do tematu święty, to Lech nie był, na
  • Odpowiedz
to z czym walczył pis aby prawo UE nie bylo nad prawem polskim


@Gozd: przecież to jest istotą unii, że są wspólne zasady których wszystkie kraje przestrzegają. PiS próbował to uwalić, bo chciał wprowadzić dyktaturę i już na zawsze okradać nas wszystkich.
Zadziwiające że są tacy ludzie jak ty którzy plują na instytucje która broni ich wolności, krzycząc że tą wolność chce im zabrać xD
  • Odpowiedz
więc trzeba przyjąć to co ta wspólnota ustala.


@aarahon: nie po to mamy tam swoich przedstawicieli aby godzić siw na wszystko i zawsze. Nie zgadzaliśmy się na przyjmowanie wszystkich nawet bzdurnych rzeczy pod czyjeś dyktando, a to jest duża różnica.

lepiej żebyś się nie dowiedział że papież spotyka się z przedstawicielami innych religii...


@aarahon: nie widzisz różnicy między spotykaniem się i nawet biernym staniu i przyglądaniu się jakiejś uroczystości a
  • Odpowiedz
przecież to jest istotą unii, że są wspólne zasady których wszystkie kraje przestrzegają


@marcaj: jednak nie istota uninjest narzucane innym swoich poglądów i woli. Jak tak jest wskaż mi taki sutep gdy podpisywane było wstąpienie Polski do uni.

PiS próbował to uwalić, bo chciał wprowadzić dyktaturę i już na zawsze okradać nas wszystkich.


@marcaj: no tak pis chciał uwalić a jego główna osoba przed śmiercią zgodziła się na to aby
  • Odpowiedz
  • 0
@rybazryzem85 zrobiłoby to więcej złego niż dobrego, a sama akcja byłaby co najmniej kuriozalna, wyciąganie trumny etc.
Pomysł z kategorii - jesteśmy tak głupi jak pisowcy i robimy to samo co oni

Są jakieś granice dobrego smaku i jak na razie obecny rząd się ich trzyma
  • Odpowiedz