Wpis z mikrobloga

Wydaję mi się, że właśnie pajac Marek Król przebił drugiego pajaca Pietrzaka. W Tv Republika powiedział, że imigrantom powinno wszczepiać chipy jak psom, a najlepiej tatuować numery na przedramieniu.

Nie nazwę go śmieciem, bo śmiecie nie zasłużyły.


@lost_in_translation: Przypominam, że Platforma wraz z Polską 2050 chcieli segregować Polaków na zaszczepionych i niezaszczepionych na wirusa celebrytę. Czym się różni paszport covidowy od chipa czy tatuażu? Jedynie technologią.

Oczywiście od zawsze byłem przeciwnikiem
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: co jest złego w tym pomyśle? Dorośnijcie do chipów, one nie są permanentne a śledzenie ograniczone i wbrew pozorom nie rozwiązują wielu problemów, mniejsze zło, jakby starych ludzi z alzheimerem chipowac I porozstawiać bramki na mieście to by się łatwo odnajdywali, lokalizatory to nic złego, a migrant siłą rzeczy ma mniejsze prawa niż obywatel
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: akurat jak podczas kowidu szury ostrzegały że w przyszłości będą nas czipowac, to częstym komentarzem fajnopolakow było coś w rodzaju "a gdzie wady". A teraz nagle czipowanie to "jak psom". xD
  • Odpowiedz
@KingaM nie, wcale mówienie konkretnie o tatuażu na lewej ręce, czyli tak jak robili naziści wiezniom Auschwitz nie jest złym pomysłem... Nawiązanie jest oczywiste i kojarzące się jednoznacznie już przez sam tatuaż na ręce, a właśnie to wspomnienie o tym, że ma być to lewa ręka dodatkowo to podkreśla
  • Odpowiedz
imigrantom powinno wszczepiać chipy jak psom, a najlepiej tatuować numery na przedramieniu.


@lost_in_translation: zawsze mnie to zadziwia co oni tak z tymi chipami.
Przecież nawet w Chinach ludzi nie chipuja, zresztą po co? Taki chip można by wyciąć, przeprogramować, tatuaż usunąć laserem.
Są lepsze technologie, dzisiaj nawet telefony skanują siatkówke oka która jest unikalna, rozpoznawanie twarzy, odciski palców, a w Chinach nawet analizują sposób chodzenia który też podobno dobrze identyfikuje człowieka.
  • Odpowiedz