Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - 8.12.2023 stała się rzecz straszna - wyłączono mój ulubiony multi na XOs - Battlefield Bad Company 2. Wiem że na PC zapewne na prywatnych serwerach dalej jest tłuczanka, ale my konsolowcy zbytnio nie mamy wyboru wiec pytam Was jeżeli tu jesteście starzy wyjadacze BTFBC2 na xboxa - W CO TERAZ GRACIE NA MULTI wieczorkami? Wiele osob widzę la liście ludzi z którymi grałem że chyba po prostu odpuścili - są offline lub grają single, BTF3 na serwerach pusto, BTF4 nie instalowałem ale pewnie też lipa. Przeważnie grałem w tryb "gorączka" i chciałbym iść w to. Coś podpowiecie? #gry #xbox #battlefield #nostalgia #xboxone
  • 5
@luba17: Mogę poratować ilością graczy ze steama na PC, obstawiam, że podobny trend będzie też na konsolach.

Bf V - 61k
Bf 2042 - 22k
Bf 1 - 19k
Bf 4 - 1,5k
Bf 3 - 300 osób.

Grałem w Bad Company jeszcze na X360 i później BC2 na kompie i z aktualnych BFów najczęściej sięgam po BF V.

@luba17: W 3 i 4 prawie nikt nie gra, BF1 ciągle ma trochę aktywnych graczy i wieczorami nie ma problemu z znalezieniem meczu.
V i 2042 ludzi masa, ten drugi po wszystkich aktualizacjach jest już całkiem grywalny, do tego masz mapy z poprzednich części