Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ze względu na zbliżające się badanie polegające na wetknięciu patyczka w cewkę moczową potrzebuje silnych leków otępiających/przeciwbólowych. Badanie teoretycznie niezbyt bolesne ostatnim razem skończyło się u mnie praktycznie PTSD z bólu, plus bałem się (słusznie) wysikać przez 24 godziny. Najgorszy dzień w moim życiu. Nie ma opcji żebym poszedł na to kolejny raz bez choćby mglistej obietnicy że będzie tym razem lepiej.

Lekarz rodzinna nie może wypisywać recept na opiaty czy inne tam pseudo-narkotyczne leki. Z tego co mówiła to jest zadanie jakiejś specjalnej poradni przeciwbólowej, a oni mnie zleją niewątpliwie. Zresztą, nie mam na to czasu. Lekarka twierdzi, że mogę to sobie ogarnąć przez internet.

Stąd moje pytanie do #medycyna i #narkotykizawszespoko - gdzie to kupić i co będzie najskuteczniejsze? Podkreślam, że nie interesują mnie walory rozrywkowe tych substancji, tylko coś co zredukuje ból przy penetracji mojego sprzętu przez pielęgniarkę.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim: lekarka cie oklamala, moze wypisac, do poradni terminy takie ze nie dozyjesz, a w internecie dostac jest niewyobrazalnie ciezko to co ci pomoze. pozdrawiam, milego cierpienia. nie boj sie, to uszlachetnia, ludzie zasluguja na duzo wiecej agonii.
@mirko_anonim
W sumie zamiast czegoś przeciwbólowego to chyba lepiej byłoby coś znieczulającego, przynajmniej miejscowo. Przeciwbólowe ewentualnie już po zabiegu.

Na własną rękę to ketamina i podobne dysocjanty mogłyby się nadać. Choć DXM pewnie też by nieco znieczuliło.