Wpis z mikrobloga

Posiadam taki oto set, oba #zegarki są nowe lecz bez pudełek.
To może i dobry gift dla Janusza i Grażynki na 20 rocznicę a ja nie wiem jak mógłbym się ich uczciwie pozbyć. Pytałem w komisie ale koleś kupił by z pudełkami. Jest to coś warte?
Męski to Pulsar spoon a damski Kenneth Cole reaction
Domenico - Posiadam taki oto set, oba #zegarki są nowe lecz bez pudełek. 
 To może i ...

źródło: IMG_20231223_121211

Pobierz
  • 10
@Domenico: no to jeszcze jedna fotka cyferblatu proszę
edit: dobra już znalazłem, szkoda tylko że to nie automat
oddałbym go majstra, zrobił satynę po całości żeby się nie świecił jak psu jajca, wyczyścił, wymienił uszczelki oraz jakby się dało to wstawił jakąś mechanikę od miyoty, seiko czy orienta i bym nosił tą śliwkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nudel1306: Niby design jest taki cygański na pierwszy rzut, ale jeżeli chodzi detale i kolorki pod tym dość grubym szkłem wygląda syto.
Ogólnie to nie moja bajka, a fiolet, purpura, moja matka nie cierpiała tego koloru więc...siła rzeczy mam wmowiona awersie.
Tu nic nie trzeba czyścić czy wymieniać - chyba.
To jest brand new
@Nudel1306: ale tak powaznie, szukałem tego zegarka w internetach, i wystawiają używki za ok £90 piszac że to 1970. No i dość popularny mechanizm. Orientujesz się jaka może być uczciwa cena za te zegarki?
Pierwszego wpisu 20-30ZL nie biorę na poważnie ale tych aukcji £90 też nikt nie biduje.
@Domenico: Nie jestem znawcą tematu żeby doradzać, ale widziałem jakieś zakończone aukcje po 200-350zł w zależności od stanu. Za takie grosze to już lepiej sobie zostawić... i walnąć satynę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: