Wpis z mikrobloga

#komputery #myszki #logitech
Mirasy taka sprawa. Używam od bardzo dawna mojej ulubionej myszy jaką jest https://f00.esfr.pl/foto/0/10546021/5b8257383b79ec7ef5f636eeeaa6b01f/archival-logitech-mx400-laser,10546021_3.jpg i kwestia polega na tym, że starła się już z niej ta antypoślizgowa powłoka i został sam śliski plastik. Nowego gryzonia już nie idzie kupić, a poza tym moja jest nieco zmodyfikowana więc chciałbym przy niej pozostać.
Pytanie czy macie jakiś pomysł czym by można było zastąpić tą antypoślizgową powłokę.
Próbowałem dwustronnej taśmy samoprzylepnej, ale jest za bardzo klejąca, taśma izolacyjna na początku wydawała się ok, ale po kilkunastu dniach też stała się śliska. Co by tu jeszcze przetestować?
Dzięki
  • 7
@stigmatic: Ja rzuciłem przykład, może są jakieś folie carbonowe (jak do samochodów) czy inne kolorowe, które można kupić od metra za jakieś nieduże pieniądze. Ewentualnie może są jakieś sklepy w Twojej okolicy, które miałyby jakieś ścinki czy pozostałości po jakieś folii - mógłbyś też dotknąć i zobaczyć, czy taka faktura Ci pasuje.