Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: Moim zdaniem przegranym roku jest typek, który gołymi rękami mył zasrany knurzy tron. Hobokowy Penetrator za całokształt twórczości to powinien otrzymać honorowy tytuł "życiowego przegrywa", bo i tak co roku dostawałby nagrodę "przegrywa roku", a są inni kandydaci, których trzeba docenić.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: On jest poza kategorią, zawszę bedzie przegrany, jedyna wygrana jaka na niego czeka to śmierć. Przegrany roku to frajer od czyszczenia kibla, ja sobie nie wyobrażam jak można przyjść i cokolwiek czyścić na belwederze za darmo, a co dopiero warmjański tron, gołą łapą. Ewentualnie bardziej mainstreamowa opcją może być knur, stracił swojego braciszka, przyjaciela na całe życie wąchacza, siedzi sam w bunkrze i nawet z wyra nie wstaje taki
  • Odpowiedz
  • 0
@OkuratnyGoryl: @Midnight_Animal przez przegranego mam na mysli kogos kto ma cala serie porazek co chwile a typ o ktorym mowicie raz sie pojawil i raz sie skompromitowal i tyle go widzieli. Zreszta historie o ktorej mowicie to znam tylko ze slyszenia a tak to nie wiem o co chodzi bo mlecznego centaura nie ogladam.
  • Odpowiedz
nieudacznik z rumiankowej jest poza kategorią bo dopóki oddycha to się kompromituje.


@Midnight_Animal: +1 nie wiem jak można tak bardzo przegrać życie przy dosyć dobrym startem (ojciec milicjant)
  • Odpowiedz