Wpis z mikrobloga

#famemma Ostatnia wiadomość na dobranoc. Słuchajcie niezle się uśmiałem oglądając te filmy z tym głupkiem na Internecie Marconiem. Natan jesteś dla mnie zwykłym lamusem. Jesteś jak ta tandetna chińska małpka wypchana, bujająca się na tej gumie, na zwykłym odpustowym kramie. Ja przechodząc obok mogę się co najwyżej z ciebie pośmiać na głos*, a ty dalej się bujaj pajacu na tej gumce i próbuj wciskać ciemnotę wychodkom z IQ równym temperaturze pokojowej, że ten twój kram to jest cały świat a ty jesteś jego mesjaszem. Widzę, że #!$%@? ci się nieźle pod sufitem. Pozdrawiam wszystkich kumatych i kij w szprychy wszystkim takim leszczom jak ten marcon.

PS: Teraz boxdel cię wyhuśta na tej gumie, a już niebawem może w Tajlandii transy z kindybałem wpadną na hotel i ci dupa pęknie.

*podobnie śmieje się z wychodków, którzy najpierw obrażali mnie, stając w twojej obronie, a teraz jadą z tobą jak z Beatris.

Znam się na ludziach i szybko rozkminiam co jest 5. Moje motto życiowe to „Patrzeć w zęby koni nauczyła klęska Troi”. Dlatego, że przestrzegam tej zasady to rozgryzłem tych frikow już dawno.

Teraz zastanówcie się, kto jest kim i na końcu bardziej szczery:
-Ja, który od pierwszego dnia ma negatywne nastawienie do większości freaków i wątpię żeby to się zmieniło, bo niektóre ich czyny poszły za daleko.
-wychodki które jednego dnia wielbią, a drugiego zdradzają o świcie.

W realnym świecie marcon od razu byś wiedział, że ja Cię nie lubię, Ty mnie nie lubisz i spoko. Również w realnym świecie te zmienne chorągiewki z tagu na początku udawałyby niewinne i miłe owieczki żeby następnego dnia przepoczwarzyć się w wilka i jak już wspomniałem zdradzić o świcie.

Każdemu życzę jak najmniej takich znajomych i zastanówcie się jakimi ludźmi się otaczacie. Też to przemysl Natan. Grasz jak wykopki ci zagrają, a co ci po tych pieniądzach jak masz dopiero 20 lat i już musisz się oglądać za plecy, bo wiele osób chce cię złapać . Nawet randomy, czego przykład był na gali. Wykopki się pośmiały, zrobiłeś z siebie pajaca i teraz ty dostaniesz być może oklep. Nie oszukujmy się, ale nawet takim Załęckim to ty nie jesteś. W zasadzie żaden z Ciebie zawodnik. Wiesz co to znaczy? To znaczy, że prawdopodobieństwo obicia mordy drastycznie wzrasta. Z tym akcentem was pozostawię, bo uciekam spać i tak zbyt dużo czasu dziś spędziłem na tym tagu.

Dobranoc.

PS2: Jeśli wam nie przeszkadza, że gość prywatnie się spotyka z niemal PDFem i podaje mu rękę to świadczy to tylko o waszej wątpliwej moralności.
  • 11
@Rafi91LDN: przede wszystkim pogódź się z tym że jakby nie patrzyć to większość tego tagu to normalni ludzie którzy po prostu lubią dymy, natan dymi jak #!$%@? ostatnio więc jest tu bogiem, mało kto tu ma takie wielkie rozkminy by takie poematy pisać jak ty o tym co byś zrobił jakbyś go w rl spotkał, wszystko ok?

póki co dziecko indygo ma "street credit" na wykopie i o ile czegoś grubego
@Sinti no widzisz bo wychodki to prymitywy którym zależy tylko na własnej rozrywce, a koszta się nie liczą. Dopóki was bawi to fajnie, jesteście za nim, jak coś #!$%@? to go kopnięcie w dupie i będzie „radź sobie sam”. Właśnie o takich fałszywcach mówię. Moralne karły, okradaliby groby, nosili buty po zmarłym. Przybłędy, co by lewa ręka kradli, a prawa się żegnali.
@Rafi91LDN: po pierwsze o czym ty #!$%@?, sam zauważyłeś że "jak coś #!$%@?" to się od niego wykop odwróci, no tak wykop jasno sygnalizuje co mu się podoba albo nie podoba (TAK JAK W MIKROSKALI KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK a wykop to po prostu kolektyw), więc co ty chłopie wąchasz o jakiś fałszywcach xD
po drugie: mordo on na tym zarabia konkretny pitos i o tym wie (musisz przestać projektować na innych