Wpis z mikrobloga

@Basiura89:
Powiedz co tam jest syfem? To nie jest syf, syf to chipsy, cola ciastka, cukierki.
Jak energetyk jest syfem to te chpisy itp są zwykłą trucizną xD i do tego legalną

Nawet w jednej puszce masz mniej kofeiny niż w standardowej kawie xD
@siemankooo Ja kiedyś wypiłem duzo w jeden wieczor. Nie polecam ( ͡º ͜ʖ͡º) To było z 20 lat temu jak w biedrze były takie srebrne butle z tym syfem. No tom pierdzielnął jedną taką (1.5litra) do gry w FEAR. O godzinie 7.00 rano bardzo chciałem spać ale się nie dało.
BTW, Idę o zakład że pojawi się kawa do rozrabiania z wodą o smaku energetyka. xD

Ewentualnie cappuciono wróci do łask, piłem to w wieku 12 lat i smakowało lepiej niż kakao.
W skłądzie była tam sztuczna śmietanka mega niezdrowa, no ale widocznie za dużo dzieci się ostatnio rodzi i wapniaki chcą dzieci i młodziesz wykończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@siemankooo: @Bad_Wolf dzieciaki się prują, że im stymulanty zabrali. I słusznie. Nie macie pojęcia jak szkodliwe są to środki dla młodego organizmu. Brak wam podstawowej wiedzy plus syndrom wyparcia bo pewnie jesteście uzależnieni i nikt złego nie może powiedzieć. Tak, cukier, sól i tłuszcze ze słonych i słodkich przekąsek jest trucizna, więc również radzę ograniczyć
@siemankooo: Miałem polewę z takich miłośników energoli w liceum albo na studiach. Chlali ten shit, bo przecież tak bardzo potrzeba im było energii do siedzenia na dupie przez 6h, a potem ich roznosiło i telepało cały dzień xD
Mówię co widziałem, usiedzieć downy nie mogły. Pewnie nie był to efekt tylko energoli, ale na pewno im nie pomagały. Do siedzenia na dupie w szkole nie potrzeba energola tak samo jak do siedzenia na dupie w biurze nie trzeba kawy. Chodzą tacy biurowi kawosze po 4 kawę tego samego dnia, a jest dopiero południe