Wpis z mikrobloga

#nfl no to SF49 i Ravens zapewnili sobie pierwsze miejsca w konferencjach, wydaje się że godne to i sprawiedliwe. Eagles i Chiefs w dołku, szanse na powtórkę Kelce Bowl raczej mizerne. Na ten moment puchar pewnie zgarnęłoby Baltimore, ale do Super Bowl jeszcze miesiąc i dużo może się zmienić. Trzymam kciuki za Lions żeby namieszali w NFC i za Bils w AFC.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xszefo: wg mnie Ravens gdzieś po drodze spektakularnie się wywalą ;)

Ja jak zwykle trzymam kciuki za Packers, jeszcze kilka tygodni temu PO to było marzenie ściętej głowy, a teraz jest całkiem realne (wg NY Times 68%) oraz za Bills żeby zaszli jak najdalej, w pojedynczym meczu są w stanie ograć każdego, ale o wpadkę w ich przypadku bardzo łatwo.
  • Odpowiedz
@xszefo: oj fajnie byłoby zobaczyć 49ers i Ravens w SB. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W AFC wyglądają na bezkonkurencyjnych, ale wiadomo różnie to bywa, natomiast w NFC może być bardzo ciekawie.
  • Odpowiedz
@xszefo: byleby Chiefs sobie głupi ryj rozwaliło. Reszta to tam pikuś. Co prawda nie na samym CMC jest oparta ofensywa 49ers, ale mimo mojej całej wielkiej sympatii do zespołu z SF Prudy to nie jest gracz, nawet umieszczony w odpowiednim systemie, aby W TYM MOMENCIE poprowadzić zespół do zwycięstwa w SB.
  • Odpowiedz
@xszefo taki rematch Ravens - 49ers w SB za rok 2012 to byłoby zloto, swoją droga Joe Flacco reaktywował swoją karierę- jak dla mnie to znak
  • Odpowiedz
  • 0
@czarny_matt94: niby tak, ale gdyby nie jego kontuzja w finale NFC, to kto wie czy by nie dojechali do SB, wtedy mieli na to argumenty, a w tym roku wydają się mocniejsi.

@ticos: jak ten Joe Flacco się rozpędzi, to jeszcze Browns dojadą do SB. Swojej pozycji już nie poprawią, na ten moment Jaguars w PO, więc spokojnie do ogrania.
  • Odpowiedz