Wpis z mikrobloga

Dobra wykopki‼️‼️‼️Nowy rok, a więc życzę wam wszystkiego co najlepsze. Ja postanawiam już być bardziej poważny i mniej trollować na wykopku. Dzisiejszy wpis do Denisa Zaleckiego. Będzie trochę dłuższy niż zazwyczaj, ale jeśli mam jedno życzenie na nowy rok to proszę Was o przeczytanie i może jakoś uda się dotrzeć do źródła. Denis Zablokował mnie wszędzie gdzie możliwe, a więc jeśli ktoś z jego znajomych albo on sam to czyta to proszę o jakąś odpowiedź.

Jak wiecie albo i nie Denis Załęcki naubliżał mi (i nie tylko mi) ciężko, mocno… nie będe przytaczał obelg żeby tutaj nie prowokować różnych usuwanek, cenzurowanek itp.
Przechodząc do sedna. Denis, nie przyjąłeś mojego wyzwania na Twoje słowa, więc robię to jeszcze raz. Jestem gotowy odpalić w Ciebie wszystko co mam. Postawić wszystko na jedną kartę za twoje słowa i podtrzymuję co mówiłem. Więc podnoś łapy i bierz odpowiedzialność za swoje słowa. Obojetnie na jakich warunkach. Obojętnie. Podaj tylko czas i miejsce. To po pierwsze primo. Teraz po drugie ultimo. Do was Wykopki żeby było jasne. Jak wiecie Denis Załęcki bardzo się obnosi ze światem kryminalnym, z tym, że przynależy do podkultury więziennej kiedy siedział. Okej, “człowieczyno” z krwi i kości. Ty w dziki ryj prawilniaku. Tylko coś mi się tu kuźwa nie zgadza. Zapomniałeś jak opuszczałeś zakład karny czy areszt śledczy? Jakie masz obowiązki po opuszczeniu aresztu śledczego? Zapomniałeś że masz zachowywać twarz człowieka grypsujacego? Stawiasz ludzi grypsujących w bardzo haniebnym świetle. Przynosisz wstyd rodzinie ludzi grypsujących. Ty “dzisiaj” prujesz się bezpośrednio do Ludzi? To ty jesteś z Ludźmi czy przeciwko Ludziom? Pieścisz, feścisz czy agreścisz? Bo żeby to się nie skończyło facet. Słonko świeci, deszczyk pada człon do dziury się zakrada. Deszczyk pada, słonko świeci, człon do dziury szybko leci. Niejeden poszedł w torbę na wolce za frajerskie numery, a ty Denis co? Liczysz, że już nie pójdziesz do puchy i nie odpowiesz za swoje czyny? Bydlaku masz obowiązek zachowywać twarz człowieka grypsujacego, a nie pruć się do Ludzi jak ostatnie bydło, więc przywołuje Cię do porządku! Nie będę Ci obiecywał, ale może, jeżeli nie zmienisz swojego postępowania, może pokuszę się o rozpisanie w Twojej sprawie na trzy większe kryminały i zobaczymy jak wtedy będziesz fafał, “szamaku”, bo trochę mało Człowieka w tobie jednak.
Zgorzelec, człowieczeństwo. Honor, godność, zawsze takt i odważnie. Czy u Ciebie denisku któraś z tych cech występuje? bo nie zauważyłem. Jeśli się mylę to bierz tą solowe i pokaż wszystkim, że nie mam racji. Że jest w tobie choć trochę człowieczeństwa, bo to co ty robisz jest niedopuszczalne i ludzie się na to nie godzą. Dzisiaj kiedy człowieczeństwo jest zagrożone, kiedy człowieczeństwa jest tak mało… Ty walisz Ludziom kłody pod nogi? Żywy sabotaż! Zamach na człowieczeństwo! Bydlaku, przywołuje Cię do porządku i wnoszę jak na wstępie. Wisisz mi solówę. Obojętnie gdzie i jak, z Twoje słowa. I waż je.

#famemma
R.....N - Dobra wykopki‼️‼️‼️Nowy rok, a więc życzę wam wszystkiego co najlepsze. Ja ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach