Wpis z mikrobloga

@L3stat:

Swoją drogą podziwiam cię, że chce ci się tak trolować.


Nie lepiej zacząć mnie wyzywać? Bo w tę stronę się kierujesz. Bo ja też mogę przedstawić prosty fakt, że obecna Polska to Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wawka, Katowice i Kraków. Tam jakiegoś krawca z pewnością znajdziesz. Cała reszta zdycha, gdzie jedynym źródłem zatrudnienia jest zagraniczny kołchoz.

szewca nie ma w mieście a w 79 był


A rower chociaż potrafimy wyprodukować? Ba,
1956, bo te wydarzenie jest wykorzystywane w węgierskiej martyrologii.


@DonTadeo: No i jest to ekstremalnie sztuczne i robienie legendy z dupy, bo ani to nie było powstanie, ani antysowieckie. Pożarła się jedna z druga frakcją komuchów i ZSRR jedną wsparł (nawiasem mówiąc - podobnie jak większość węgierskiej mundurówki).
@eeehhh akurat Polska jest od kilku lat jednym z największych producentów rowerów w Europie więc tutaj trolling ci nie wyszedł, nie wiem jak kółka od kosiarek ale podejrzewam, że też całkiem ok . ( ͡º ͜ʖ͡º)
największych producentów rowerów w Europie


@L3stat: Ile można #!$%@?ć o tym trollingu. Człowieku, pierwszego lepszego rowerzystę bardziej ogarniętego w temacie zapytaj skąd Romet, Kross i reszta biorą komponenty, a i tak na tle Treka, Gianta czy Specialized te rowery są praktycznie nic nie warte i sprzedawane do tego z przebitką x4. Taki to 'producent'...

ale podejrzewam


Ty nie podejrzewasz, ty po prostu tego nie wiesz.
@eeehhh a trek spec czy inny producent nie robi rowerów na komplementach sram Shimano ? Mają swoje komplementy? Robią obręcze hamulce przerzutki opony? Kross robi to samo wszystko co spec czy inny producent. Zwyczajnie są różne grupy docelowe marek. Ale ktoś kto jest zafascynowany gospodarką PRL nie może zrozumieć ze może być jakis wybór.
@L3stat:

Ale ktoś kto jest zafascynowany gospodarką PRL nie może zrozumieć ze może być jakis wybór.


No ja też ciągle tego nie rozumiem, bo Sram i Shimano to monopoliści w aspekcie napędów.

Dlatego cały świat dzisiaj jedzie na chińskim socjalizmie też nie rozumiem, ale się domyślam. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@eeehhh Napisałeś monopol a wymieniłeś dwie firmy, które znasz, to jak to jest z tym monopolem, jeśli jako ignorant potrafisz wymienić dwa duże przedsiębiorstwa, które są dla siebie konkurencją? ( ͡º ͜ʖ͡º)
dwa duże przedsiębiorstwa, które są dla siebie konkurencją? (


@L3stat: Jak Microsoft i Apple, durniu. Taka to konkurencja. Pozostało rzucić mięsem bo już szkoda strzępić klawiaturę. Poddaje się, oczywiście masz rację, doskonale wiesz czego bronisz i o czym mówisz, kłaniam się i idę sobie.
@eeehhh Jest jeszcze Linux, który świetnie sobie radzi, w niektórych aspektach, dużo lepiej od wymienionej przez ciebie dwojki. W napędach masz trzecia siłę, która nazywa się Microshift. Całkiem fajny osprzęt swoją drogą. Jak widzisz mimo sytuacji na rynku, która nazywasz "monopolem", da się na niego wejść i to z sukcesami. Zupełnie odwrotnie w gospodarce do której tesknisz. Szczęśliwego Nowego Roku mistrzu trollingu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@L3stat:

Zupełnie odwrotnie w gospodarce do której tesknisz


Nie tęsknię. Po prostu patrze na Chiny i rozumiem Słavoja Żizka. Socjalistą też nie jestem a raczej typowym centrakiem który ma dosyć patologii i niesprawiedliwości dzisiejszych czasów.
@SgtAlApone_ to jest ruski bieda troll - zaklada co chwile konta ostatnio przekonywal jak na Bialorusi jest super i nie moga zrozumiec pomocy Polski dla Ukrainy. Ten obrazek jest zas sprzed 20 lat dalem wyzej nowe badania.
@eeehhh są dwie opcje jesteś zwykłym nieudacznikiem, który nie potrafi się odnaleźć w naszych czasach i nie rozumie jak działa świat. Uważasz, że skoro nie masz wiedzy, umiejętności czy sprytu żeby wybić się ponad sąsiada, to świat jest niesprawiedliwy. Albo druga opcja jesteś trolem.. w sumie jedno i drugie się nie wyklucza ( ͡º ͜ʖ͡º)
@maturzysta_ze_szczecina: wywolywalem wszystkich ale jakos cie przegapilem - ten obrazem nie dosc ze niby pochodzi sprzed 20 lat to i tak jest manipulacja w przypadku np Polski https://www.pewresearch.org/global/2009/11/02/end-of-communism-cheered-but-now-with-more-reservations/
Tu masz nowe badania https://www.pewresearch.org/global/2019/10/15/european-public-opinion-three-decades-after-the-fall-of-communism/ .
Prorosyjscy propagandysci spamuja nim ostatnio gdzie sie da. Masakrator to tez rusek co chwile bana dostaje.