Wpis z mikrobloga

@Chilli_Heatwave: wrzuciłem to samo na KamboShoty, ale w nieco lepszych proporcjach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
☄️ YouTube / Odysee ▶ NOWY, WSPÓLNY KANAŁ MARCINA & MACIEJA?
PS do pobierania niepublicznych relacji z Instagrama na komputerze polecam rozszerzenie IG downloader, zaś publicznych stronę https://www.storysaver.net
https://chromewebstore.google.com/detail/ig-downloader/cpgaheeihidjmolbakklolchdplenjai
pelt - @Chilli_Heatwave: wrzuciłem to samo na KamboShoty, ale w nieco lepszych propor...
@Chilli_Heatwave: Ja pier.ole. Kolejne pomysły rodem ze Świata według Kiepskich czy innego wypranego mózga Pucina. Cały czas pierdzielą o projektach, działaniu, zwiększaniu przychodu, skalowaniu i jak zwykle ch.j z tego wynika, a memiczny biznes umiera po kilku dniach. Jak chciałem zwiększyć przychody to po prostu robię nadgodziny albo więcej zleceń, tak żeby wpadało dużo kasy na konto. U nich "zwiększanie przychodów" polega wyłącznie na mówieniu o tym, bo jak na razie
@Chilli_Heatwave: no cóż ja też kiedyś przez długi czas nagrywałem relacje Patera na telefonie, zamiast je pobierać. Nie wiem czemu, ale po prostu nie przyszło mi to do głowy, żeby robić inaczej ()
@pelt w od

4:20 gadanie o niczym do zachodu słońca

pomiedzy

5:55 zabawna scenkę o tym jak Maciek nie Czaki konceptu nagrywania odcinków do przodu

do 13min zachod słońca

21.10 mówią więcej o projekcie ale nic interesującego

Pokazuje siniaka i boli go gdzieś w okolicach żeber ale ma siły sprzątać dom czy się schylać po te uschnięte liście pod golebnikiem

Mówią studio mm, razem
@darth_invader przecież to zwykłe alkoholiki i lumpy. W normalnym kraju już dawno wylądowaliby na ławce w parku, zapijając najtańszym jabcokiem. W Kambodży jeszcze pływają na powierzchni, bo tam kraj tani i życie tanie, plus mają handicap z racji bycia białym europejczykiem (i kimś rzekomo lepszym, co jest tragedią jakąś okrutną). Ale to tacy sami debile, gdzie by nie trafili. Odklejeni mitomani, bajdurzący jakieś bzdety, którzy w rzeczywistości nie potrafią ogarnąć własnego #!$%@?