Wpis z mikrobloga

@Yakooo: Odnośnie tego całego goats, widziałem już jak jakaś dziewczyna która występowała w tym tanim festiwalu prostytucji się spłakała o hejt i swoje zachowanie usprawiedliwia tym, że one tam były i robiły to wszystko bo chciały zobaczyć jak wygląda taka duża produkcja a tak w ogóle to one to wszystko robiły żeby ludzie rozrywkę mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten syndrom wyparcia jest niesamowity i braku
  • Odpowiedz
@Cztero0404 w najnowszym odcinku też było wyparcie laska która przelizala się z pasutem i pozwalala się za dupę łapać i inne takie mówi że zrobiła to dla rodziców by dołożyć im część wygranej (5tysiecy XD) do budowy domu XDXDXD rodzice dumni
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: 5 tys na budowę domu, laska której co chwilę goła d--a w stringach była w kamerze gdzie inna laska miała zamazaną ta co twerkowała XD Ogólnie one chyba nie czają, że ludzie by je znacznie lepiej odbierali jakby nie farmazoniły. Najgorsze jest to, że później takie szlaufy później pierwsze krzyczą, że ktoś ich nie szanuje
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Ja miałem koleżankę z liceum która ruchała się za kasę z dziadami ale płakała jak ktoś ją nawet za plecami nazwał dziwką. Syndrom wyparcia jest silny
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ja to się spotkałam nawet z opinią że one tylko mają 18 lat i 36-letni chłop je wykorzystał ( ͡° ͜ʖ ͡°) same się szmacą, jeszcze dokładają ze w wieku 18 lat są upośledzone i same nie potrafią o siebie zadbać
  • Odpowiedz
@ziko100: To w sumie ja też bardziej znajomą jak koleżankę, laska od 14 roku życia normalnie pały ciągnęła zbierając na iphone i jeszcze się tym chwaliła na ask.fm. Oczywiście była weganką i feministką a jednocześnie jak jej się nauczycielka od historii zapytała o coś to odpowiedziała, że facet ma za wszystko płacić i nie przemawiał do niej argument, że kobieta powinna być samodzielna XD Patrycja na imię miała
  • Odpowiedz
@smutnarzaba: Mnie rozwala jedno w tej kwestii, na każdym kroku nam się wmawia iż kobiety dziewczynki zwał jak zwał wcześniej dojrzewają są mądrzejsze, grzeczniejsze, inteligentniejsze mniej zboczne i ogólnie lepsze a później boom podobno dorosłe kobiety nie odpowiadają za swoje słowa i czyny.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Ja chodziłem do liceum za czasów przed femijistycznych na szczęście, ale typiary już miały nastawienie że chłopak w liceum musi mieć dobry samochód, płacić za randki i najlepiej żeby już ogarnięta pracę miał za gruby hajs. Plan na życie i karierę było dać d--y ustawionemu kolesiowi , zrobić dzieciaka i żyć wygodnie. Nie mówię że wszystkie ale sporo takich
  • Odpowiedz
@Yakooo: a ja tam wolę odbierać córkę z goats ( ͡° ͜ʖ ͡°) syn po pierdlu może co najwyżej iść na kasę do biedry i się wyhuśtać, a córka po po goats może wszystko o ile nie więcej ¯\(ツ)/¯ już nie licząc tego że nigdy nie będzie mięsem armatnim polityków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@puto: jeśli patrzysz tylko na hajs, to często chłop z kryminału ma lepszy łeb do interesów, niż głupia blondynka, prowadzona przez staż prowców. To, że kilka influencerek sobie żyje z tego to fajnie, jest natomiast wiele debilek, które raz albo kilka razy zrobiły z siebie kretynkę, a nic z tego nie mają (moża poza jednorazową gratyfikacja $)
  • Odpowiedz
@Yakooo: no właśnie nie tylko na hajs. Syn będzie długo cierpiał w pierdlu jedząc śmieci i myjąc się raz na tydzień. Córka się przeliże i poświeci tyłkiem i to by było na tyle jeśli chodzi o "nieprzyjemne" rzeczy ¯\(ツ)/¯ a o wojnie nie wspomnę

natomiast wiele debilek


@Yakooo: jak masz syna debila to nic mu nie pomoże, córka debilka jeszcze sobie życie ułoży na garbie jakiegoś frajera ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz