Wpis z mikrobloga

@czokoszoko2: To świetny lek przeciwlękowy. W dawkach leczniczych daje uczucie lekkości psychicznej. Stajesz się wolny od negatywnych myśli i masz lekki napęd do działania. Nie ma takich uboków jak benzo. Wada to na prawdę duża retencja wody. W dawkach rekreacyjnych daje uczucie upojenia alkoholowego ale bez wszystkich negatywnych skutków. Lekka euforia, odblokowanie interakcji z ludźmi, wyraźniejsze kolory. Kolor staje się pełniejszy, ciekawszy, żywszy. Lekki błogostan. Halucynacje na zamkniętych oczach, częściowe drgawki,
ajesz się wolny od negatywnych myśli i masz lekki napęd do działania. Nie ma takich uboków jak benzo. Wada to na prawdę duża retencja wody. W dawkach rekreacyjnych daje uczucie upojenia alkoholowego ale bez wszystkich negatywnych skutków. Lekka euforia, odblokowanie interakcji z ludźmi, wyraźniejsze kolory. Kolor staje się pełniejszy, ciekawszy, żywszy. Lekki błogostan. Halucynacje na zamkniętych oczach, częściowe drgawki, w sensie np ręka może Ci podskoczyć w losowych momentach. Jak położysz się
@nie_odpisuj: no to tycie to tragedia, ja dodatkowo jak bierzesz dawki rekreacyjne to duża retencja wody, w kilka dni puchniesz jak kulka +7kg nawet. Po odstawieniu spada wszystko z powrotem w ciągu 2-3dni. Mi przy dużych dawkach właśnie puchnie twarz glównie pod oczami.
@czokoszoko2: Znam ale nie brałem nigdy. Za to mogę powiedzieć, że tramadol to straszny syf bo jest jednocześnie klasycznym antydepresantem (SSRI) i bardziej uzależnia, więcej uboków i cięższy zjazd. Ja tego nie polecam.