Wpis z mikrobloga

@somskia: No właśnie nie wiem jak można się ulać xD
Piję dużo piwa, jem co chce, nie odmawiam sobie coli i słodyczy a mimo to ważę 57 kg xD
Chyba trzeba siedzieć wyłącznie na dupie i zakupy taksówką do domu zamawiać.
  • Odpowiedz
@somskia: Same here. Zapadnięte poliki dodałyby mi uroku, gdybym tylko miał kwadratową szczenę. Jeszcze dochodzą zmarszczki, które jak dobrze wiemy nie lubią tłuszczu, a u mnie na twarzy jest go jak na lekarstwo, i niby nie jest to dla mnie jakimś ogromnym problemem, ale jak widzę to przewracanie oczami i westchnięcia kiedy ktoś pyta mnie o wiek, to nie powiem - bywa to irytujące. Jeśli masz pewnośc, że nie jest
  • Odpowiedz
@somskia: 3-5 dni objadanie nie ma większego znaczenia dla twojej wagi, ważne co robiłaś 3tyg przed i 3 tyg po. Są na to badania. Ale po co ci przytyć? Skinny jest sexi jeśli chodzi o laski, graj tymi kartami co masz.
  • Odpowiedz
@somskia: a próbowałaś jeść? Jeśli jadałaś pod korek, to znaczy, że jadałaś za mało. Fizyki nie oszukasz. Wrzuć sobie na tydzień 3000 kcal i zobaczysz jak waga ruszy.
wykolejony - @somskia: a próbowałaś jeść? Jeśli jadałaś pod korek, to znaczy, że jada...
  • Odpowiedz
@somskia

fajnie jest być szczupłym, ale nie wyglądam atrakcyjnie


Grube też nie jest atrakcyjne. Zainteresuj się siłką i zacznij trenować. Nabierzesz trochę masy mięśniowej, d00pa urośnie, a to już lepiej wygląda niż tłuszcz.
  • Odpowiedz