Wpis z mikrobloga

@boxxi: Siedzę na 7, chociaż nie byłem do niej, na początku przekonany. No i pewnie będę tak siedział do 2030 roku, jak nie dłużej.
Z 10 miałem styczność w szkole i zdecydowanie odpada, 11 zakładam że jeszcze gorzej. Szczerze mówiąc, nie wiem co dalej zrobię.
Parę razy miałem przymiarkę do Linuksa, nawet w szkole mi się spodobał, ale tymczasowo pozostanę na 7.
@Shigan też tego nie rozumiem. Zauważyłem jednak, że najczęściej robią tak osoby które i tak mają piracki system oraz mentalną blokadę przed nowościami. Przed 7 zakładam też się wzbraniał. Wielu tak siedziało na XP kiedy już wszyscy mieli 7. Teraz siedzą na 7 kiedy inni mają 11. Jak wyjdzie Win14 (zakladajac wersjonowanie 12,13,14) to wtedy wejdą na 11 :).
Jedyną pomyłka po drodze był Win8 i nieszczęsne kafelki.
@Corvus_Frugilagus ale po co sobie życie utrudniać? Prawda jest taka, że pokolenie osób które teraz mają te 30-30+ musi zacząć nadążać bo staniemy się jak nasi starzy kiedyś. Też długo siedziałem na Win7, potem 10 aż po 11. (11 mam w domu, 10 w pracy) i za #!$%@? bym nie wrócił do 7. To jakby używać androida nie wiem 6 czy 7 bo nostalgia o niby lepszy. Chija to lepsze, przestarzałe
@L3stat dokładnie, sam łapie się na tym, że niektórych rzeczy nie ogarniam (choćby AI, nie interesuje się tym, nigdy nie używałem chatu GPT) i chwilami zachowuje się jak mój stary, gdzie sam się #!$%@? bo internet, telefony komórkowe, a oni null
@L3stat Takie osoby jak oo, znają na przykład HTML, JavaScript, CSS, Php. Potrafią się posługiwać się na, przykład blenderem.
Tylko być może wygodnie im pozostać na jakimś systemie dłużej, a nie przenosić się co jakiś czas.
@Corvus_Frugilagus: Pamiętam jak instalowałem dodatek do win xp by przycisk wyglądał jak w win vista. Tam trzeba było zainstalować taki lepszy program by przycisk wystawał, bo te gorsze zmieniały tylko obrazek ()

Oczywiście wszystkie programy z "twój niezbędnik" edycja "piękny windows"
@Corvus_Frugilagus to czy umiesz posługiwać się blenderem nie znaczy wcale, że w wieku 40 lat będziesz potrafił przeskanować kanały w telewizorze ( ͡º ͜ʖ͡º) I skoro jesteś programista nie denerwuje cię archaiczność windowsa 7 a z Linuxem miałeś styczność tylko w szkole? Coś tu chyba ktoś koloryzuje Mireczku