Wpis z mikrobloga

  • 5
@fiddle: Przecież Ustawa, artykuł 45 konkretnie, mówi że na strzelnicach to w celach szkoleniowych i sportowych.
Nie mówi nic o celu rozrywkowym, rekreacyjnym, uroczystościowym czy odsłuchu głośnika? ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i w którym miejscu napisałem, że będę używał tego poza strzelnicą? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Polinik: było kiedyś coś takiego w śmierci na tysiąc sposobów że goście strzelali z gnata na sylwestra w powietrze, i kula spadła na jakiegoś typa zabijając go xd
  • Odpowiedz
  • 2
@Polinik jeżeli używalibyśmy sygnałowej, to zwierzaczki byłyby w sumie happy, bo ona jest cicha (i mało widowiskowa). Ekhem kolega pokazywał w sywestra pare lat temu (wiec się pewnie przedawniło, z resztą na strzelnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak nie bądź faja i nie strzelaj fajerwerkami, zwierzaki na prawdę się boją.
  • Odpowiedz
  • 3
nie strzelaj fajerwerkami, zwierzaki na prawdę się boją.


@jurii: Ja mam te specjalne, co Owsiak na Finałach używa, one chyba nie płoszą zwierzaków.
  • Odpowiedz
  • 0
@BrzydkiBurak: Ładna, to da się kupić? W zeszłym tygodniu szukałem też oświetleniowej, ale te flary na spadochronach to ostatni raz w zeszłym roku na Lekkiej Piechocie widziałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz