Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego pisanie o #blackpill na wykopie z innymi użytkownikami jest głupie?
Pierwsza sprawa to kwestia perspektywy, użytkownicy brzydcy z twarzy, wzrostu 165 cm, z zakolami piszą typkom po 175 cm, z normalnymi twarzami, z lekkimi zakolami że dla nich over. Wniosek z tego jest taki że nawet obiektywna prawda w rękach niektórych ludzi może służyć do pójścia w fanatyzm. Ludzie mający bardzo niskie szanse próbują ściągnąć do swojego poziomu ludzi z dużo większymi szansami co sugeruje że nie chcą pomagać, wspierać ale pod przykrywką dobrych ziomeczków z forum próbują pozbawić z zawiści innych możliwości tworzenia związków, wchodzenia w relacje romantyczno-erotyczne poprzez zmniejszenie ich poczucia własnej wartości.
Druga sprawa to wybiórczość i hiperbolizacja dowodów potwierdzających blackpill z jednoczesnym umniejszaniem przypadków przeczącym istnienia blackpilla. Przykładem może tutaj być spacerki przegrywów po mieście gdzie widzą samych chadów z kanciastymi szczękami, muskulaturą itd. Wtedy według ich myślenia blackpill jest potwierdzony. W przeciwnym przypadku gdy osoba nie wpisująca się w kanon wyglądu chada jest w związku romantyczno-seksualnym i są to podobnie jak w przypadku chadów na ulicach luźne informacje innych użytkowników, naocznych świadków wówczas taka informacja jest wyśmiewana, marginalizowana, sprowadzana do poziomu absurdu typu "znam faceta co ma 160, zakola i codziennie jest z inną modelką".
Trzecia i ostatnia sprawa - hiperbolizacja. Użytkownicy hiperbolizują znaczenie wyglądu przedstawiając za wzór nierealne kanony piękna gdzie w pełny zestaw pożądanych atrybutów urody wpisuje się marginalna część społeczeństwa co skutkuje częstokroć jeszcze wyższym podwyższeniem poprzeczki uznania danej osoby za nieatrakcyjną niż robią to znienawidzone przez większość użytkowników "p0lki" oraz inne kobiety. Wnioski są proste to wyciągnięcia ale jeśli ktoś ma problem z ich wyciągnięciem to w skrócie tak, blackpill istnieje, ludzie dobierają się na podobym poziomie atrakcyjności ale nie jest to tak przerysowane jak w świecie ludzi siedzących na forum, ponadto zawsze warto próbować nawet jeżeli szanse są niskie to co taka osoba straci bo raczej niewiele patrząc że takie osoby tak naprawdę nie mają nic do stracenia posiadając już dawno przeorane przez blackpillową propagandę głowy.
#blackpill #przegryw #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
użytkownicy brzydcy z twarzy, wzrostu 165 cm, z zakolami piszą typkom po 175 cm, z normalnymi twarzami, z lekkimi zakolami że dla nich over.

Bo nie czujesz tagu. Nawet przystojniakowi napiszą że "its over dla niego" tylko w tym przypadku ironicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak też najczęściej jest stosowany. Nie wiem czego oczekujesz, że ludzie będą za każdym razem zaznaczać kiedy piszą coś z ironią/sarkazmem?*
Do
bo może poleci do swojego emocjonalnego tampona jakim ja też jestem, może to o mnie chodzi xD


@telemark: Tak, tak, jak Mirek pisze ze kobieta go traktuje jak gówno to ludzie odpowiadają mu żeby ją olał, bo mają nadzieję że to oni ja wyruchają xD

Boże... Nie lubię słowa projekcja, ale to na serio wygląda tak jakbyś robił projekcje swojego patologicznego zachowania w którym cenisz seks z byle kim ponad wszystko
✨️ Autor wpisu (OP): @rekkin a skąd wiecie jak komu ułoży się życie i kogo znajdzie? xd Skąd taka pewność co kto znajdzie i w jakiej relacji będzie? Rozumiem w takim razie że dużą część tagu blackpill uznać za ironię, zwykły duży bait? Albo jednak hiperbolizację, odrealnienie od rzeczywistości którą opisałem w moim wpisie. Są tutaj ludzie z problemami że mają 175 cm albo norwood 2 co dla mnie jest śmieszne.
@mirko_anonim: nie siedzę na #blackpill żeby wiedzieć co się dzieje na tagu. Ale patrząc na tag #przegryw to tak, jest tu dużo troli i dużo tu ironii, hiperbolizacji.

chyba oczywiste że liczy się tylko wygląd według ludzi z tagu

Nie. To się tyczy sporej części ludzi z tagu, nie statystycznej osoby, bo sporo osób faktycznie trafiło tu z powodu wyglądu. I w ich przypadku rady typu:

rozwiń karierę (...) rozwiń zainteresowania,
✨️ Autor wpisu (OP): @rekkin czyli sam potwierdzasz że to co napisałem to prawda

Dlaczego pisanie o #blackpill na wykopie z innymi użytkownikami jest głupie?


W dużej części są to osoby które przychodzą albo potrollować albo mają zaburzony obraz rzeczywistości dlatego dokonałem tego wpisu. Poprzez liczne problemy niekoniecznie spowodowane wyglądem takie osoby mogą wszystkie swoje niepowodzenia zrzucać na blakpill, nie natomiast na to że rzeczywiście coś jest nie tak z ich
@mirko_anonim: Gdyby sam blackpill rozpatrywać tylko w kategoriach czystej wiedzy popartej naukowo i była tu przekazywana rzetelna wiedza w tym temacie, nie byłoby w tym nic złego ani też dobrego. Tymczasem tutaj jest kontrola informacji, jako narzędzie wywierania wpływu i programowanie umysłu w myśl zasady 1000x powtórzone kłamstwo staje się prawdą. Nie wiem ile trolli tutaj to są ludzie z wyglądu atrakcyjni, którzy mają swoje partnerki a ile to nawet same
Nie zauważyłem porad typu rozwiń zainteresowania, pasje, popracuj nad social skillem, wręcz przeciwnie, użytkownicy piszą w skrócie że wygląd i tylko wygląd się tylko liczy, reszta to dodatek ale ten dodatek nie będzie uwzględniony w relacjach


@mirko_anonim: Zależy w jakim kontekście. Bo blackpill mówi wprost - im gorzej wyglądasz tym mniejsze szanse na związek. W pewnym momencie - no tak już praktycznie niemożliwe związać się z fajną, miłą kobietą. Więc olej