Wpis z mikrobloga

@Voltrex: racja, widzisz to też jest kwestia charakteru i psychiki. Wystarczy popatrzeć na politykow. Moim zdaniem połowa z nich to zakazane mordy, a jakie kariery robią i kasę.

Wiadomo najlepiej być i ładnym i charyzmatycznym. Jednak czym jesteś starszy to wygląd coraz bardziej ustępuje twojemu charakterowi i charyzmie.
@Runaway28: Racja coś w tym jest, ja np jestem obecnie tak krytyczny do swojej osoby, że takie nagrywanie w sieci czy tego typu rzeczy nigdy by nie miały miejsca, może nie tyle że jestem jakis ultra brzydki ale na swoje "standardy" nie chciałbym
@Runaway28: Tylko polscy politycy to pokolenie komuchów- głównie układy. Zresztą taki Tusk jak na swoje czasy nie był jakiś brzydki- miał nawet ładną twarz. Jeszcze z 10 lat czy dwie kadencje rządu, część starego społeczeństwa odejdzie do krainy wiecznych łowów i w sejmie będą same kobiety, oraz chady. ¯\(ツ)/¯
@deiceberg: Przecież to #!$%@? widać czarno na białym że wolałaby przyjąć ostrego puncha na pysk niż całusa od ptakowatej mordy z cofniętą szczęką, ale dzielnie przetrzymuje cierpienie dla statusu. Gdyby nie to że gimper ma spory status który wyrobił jechaniem po dzieciakach to nawet panie z roksy pomyślałyby trzy razy nim wystawiłyby swoje narzędzie pracy do ruchów posuwisto zwrotnych, a sam Tomuś jebnąłby magika z saltem na poziomie olimpijskim.

Pro tip