Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w markecie zobaczyłem swoją miłość z gimnazjum(nie chciała mnie - pytałem). Nie odzywałem się bo pewnie już mnie nie pamięta, w gimnazjum kochała Michaela Jacksona i w dużo gier grała, widzę że to teraz stuprocentowa gotka, a grać to gra dalej ale chyba w samego lola, wrzucała z niego zdjęcia na instagrama. Minęło z 6/7 lat a mi dalej serduszko przy niej przyspiesza(mimo że od iluś tam lat ma chłopaka i gdzieś daleko przez studia mieszka).
#gownowpis #swstory #milosc
SaintWykopek - Dzisiaj w markecie zobaczyłem swoją miłość z gimnazjum(nie chciała mni...

źródło: temp_file7714614445459344071

Pobierz
  • 4
@Soothsayer Ja dla Julki ponad rok na dodatkową siatkówkę pozalekcyjnie chodziłem, myślałem że nagle zacznę jej się podobać. Starałem się też wracać razem z nią do domu, tzn. szliśmy tą samą ścieżką, ona mieszkała na tej wiosce, ja po dodatkowych zajęciach nie miałem autobusu, na swoją wieś szedłem tą samą trasą co ona do domu. Cieszyło mnie że możemy przynajmniej kilka zdań zamienić. Z czasem zdałem sobie sprawę że jestem creepy, dwa
SaintWykopek - @Soothsayer Ja dla Julki ponad rok na dodatkową siatkówkę pozalekcyjni...

źródło: temp_file8858938208878025668

Pobierz