Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie drogie wykopki. Każdy kto wytknie błędy #tusk i #platformaobywatelska w sprawie #tvpis jest trollem od Mateckiego, albo kucem. Odważając się mieć własne zdanie w tej sprawie bądź pisząc konstruktywną wypowiedź jak wygląda sprawa onkologi, na którą dzielny Donek wcale by nie chciał dawać gdyby ludzie mu tego nie wytkneli oraz Duda nie zawetował ustawy niezgodnej z konstytucją dopuszczacie się myślozbrodni i czeka was ostracyzm społeczny. Towarzysz Tusk jest człowiekiem świetym, a pachołki brukselskiego wywiadu na usługach państwa Izrael są ludźmi nietykalnymi i wręcz genialnymi. Każdy z nich jest wspaniałym taktykiem, który rozgrywa pisorów jak mu sie podoba i to wcale nie tak, że zmienia zdanie jak chorągiewka ciągle starając się jak najwięcej ukraść. Twierdząc inaczej zasługujecie na najwyższy wymiar kary. Ponadto powinniśmy przyjąć walutę Euro i wcale nie skończymy jak Grecja. Powinniśmy również dążyć do #rownouprawnienie podnosząc wiek emerytalny mężczyzn. Składki na ZUS powinny być znacznie wyższe, a emerytury znacznie niższe, bo skoro tak mówią w TV (oczywiście nie otwarcie) to nam się to opłaci! Powinniśmy przyklaskiwać na to jak rządzący podnoszą nam podatki i wprowadzają nowe mimo to, że wcześniej obiecali ich obniżenie i likwidacje. Zasiłki socjalne to również świetny pomysł, a ten kto uważa inaczej jest jedynie marnym wyznawcą korwina, który nie zna się na gospodarce, tak jak większość ekonomistów. Politycy lepiej wiedzą, co jest dla nas dobre, a co nie. Niech żyje towarzysz Donald Franciszek Tusk oraz jego były doradca Mateusz Jakub Morawiecki! Niech żyje Bruksela oraz #uchodzcy za ktorych nieprzyjecie czekaja nas kary 20 tysięcy euro za kazdego! Niech zyje ubogacenie kulturowe, socjalizm i nowe podatki!
#bekazlewactwa
  • 11
na którą dzielny Donek wcale by nie chciał dawać gdyby ludzie mu tego nie wytkneli oraz Duda nie zawetował ustawy niezgodnej z konstytucją


@JohnDoe01: pomijając fakt, że wypisujesz jakieś kocopoły o niekonstytucyjności ustawy okołobudżetowej, to rządzący celowo wpisali tam 3mld, żeby sprowokować dudę do weta.
  • 4
@M4rcinS ty z kolei zachwycasz się zdrajcą Tuskiem ps Oskar i płk Sienkiewiczem. Nie mi osądzać, który z nas jest gorszy, ale wiem jedno- daleko ci do polskiego patrioty. Mam nadzieje, że twór zwany Unią Europejską w przyszłości przypomni tobie oraz twoim dzieciom decyzje z młodości. Ja na szczęście nie mam zamiaru spędzać więcej czasu w tym padole i w raz z tysiącami wolnych Polaków opuszczę ten kraj, żeby nie pracować na
  • 7
@M4rcinS elokwencji ci nie brak. Może nawet poradzisz sobie w nowym eurokratycznym państwie pod rządami byłego agenta Stasi oraz prowadzącego program rozrywkowy. Może nawet żaden rezus ani inny śniady obywatel nie ukradnie ci żony ani pracy. Co by nie było i czy tego będziesz chciał czy nie już niedługo zobaczysz pierwsze symptomy choroby. Choroby rozwijającej się wolno, ale na tyle śmiertelnej, że dotknie każdego. Mam jedynie nadzieję, że w przyszłych wyborach zapamiętasz
@JohnDoe01: generalnie już pomijając te konkretne sprawy, i ton w jakim piszesz to sam zauważyłem, że na wykopie sceptycyzm nie jest porządany. Tutaj szerokie grono ludzi narzuca jeden nurt i przekrzykuje resztę, jeśli zadawałeś niewygode pytania odnośnie szczepień czy ówczesnej polityki izolacji to byłeś zakrzykiwany że jesteś foliarzem/szurem. Jak byłeś sceptykiem co do zachowań Ukrainy czy przesadnej bezwarunkowej pomocy to byłeś ruską onucą. Teraz jak nawet mając podstawy wypomnisz coś nowemu