Wpis z mikrobloga

#famemma LUDZIE KTORZY ŻEBRAJA O LINK, Nie wstyd wam? Nie wstyd wam, ze pytajac o linka ktory kosztuje 40 zlotych pokazujecie NIC wiecej niz to, ze nawet godzina z Beatris to dla was wydatek nie do udzwigniecia? Straszne musi to byc. Ten moment wlasnie teraz, kiedy wielu uswiadamia sobie jak gowniane maja zycie i zamiast cos z nim zrobic to bija piane na wykopie i podniecaja sie jakimis odklejencami jak Marcon.
R.....N - #famemma LUDZIE KTORZY ŻEBRAJA O LINK, Nie wstyd wam? Nie wstyd wam, ze pyt...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
@9Japko9 tyle co paczka fajek I 4 piwa. Rzeczywiscie fortuna. Popadlem przez to w finansowa ruine XD Sam komfort oglądania bez obaw o lagi czy nagły koniec transmisji jest warty tych 40 zł. Pieniądz żadny
Ta dwa razy ludzi na hajs #!$%@?
Nie ma opcji że jeszcze kiedyś za to zapłacę(°°
@Rafi91LDN Jeden kupi tą galę drugi nie, ja gal pewnie wykupiłem więcej niż Ty, tej gali nie oglądam, ale jakbym miał ochotę oglądać to tylko z restreama, bo nie chce mi się za takie gówno płacić xD
@Rafi91LDN: wcześniej gdy były trzy Fame'y w roku, to narracja o tym, że to żaden pieniądz była prawdziwa. Teraz jest średnio 1,5 gal w roku i płacenie na każdą 40zł daje 720zł na rok. Można zgrywać bogola, albo nim być, sam ppv kupuję na gale, które oglądam, ale wydawanie na takie góvno to dla mnie marnowanie pieniędzy i wspieranie nieodpowiednich środowisk.
@9Japko9 no ale z tego co widzę to ludzie nie chcą kupować, a oglądać chcą. Chyba jasne jest to, że co oglądam to kupuje. Niewazne jaka gala. W sklepie też nie kradnę. Bez względu co to za towar